https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 88
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3357498
20707
512
0
1400
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3394055
20708
512
0
1600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2914110
20709
512
0
1600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
1955 Gép folyóirat 1955 VII. évf. 1-12. sz. Szerk.: Fekete László. Bp., Műszaki, 4+480 p. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlapokkal.
Starting price:
1 600 HUF
3206823
20710
512
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Dr. Ábrahám Kálmán (szerk.) Garázsok, szervizek, javítóüzemek Műszaki Könyvkiadó, 1967 Kiadói műbőr kötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3213716
20711
512
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
A Budapesti Vegyiművek növényvédőszerei, műtrágyái. 1876 - 1976. Bp., 1976, Globus-ny. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3390193
20712
512
0
1600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
,,Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1977, VEB Sachsenring Automobilwerke, 83+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3376433
20713
512
0
1400
Books: Technics
Artworks & Paper
1
S.I. Logatschew: Frachtschiffe der Zukunft. Berlin, 1980. Transpress. Kiadói kartonált papírkötésben 138p.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3360428
20714
512
0
1400
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3229809
20715
512
0
1200
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Stephan, [Paul]: Die Drahtseilbahnen. Ihr Aufbau und ihre Verwendung. Berlin, 1914, Julius Springer, IV+(2)+288+(2) p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón sérülésekkel, belül a lapok jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3125896
20716
512
0
1000
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Tecklenburg, [Theodor Saladin]: Handbuch der Tiefbohrkunde. [A mélyfürástan kézikönyve]. Band II. Das Spülbohrsystem. Leipzig, 1887, Baumgärtner's Buchhandlung. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban. + Dr. Nyúl Gyula: A magyar ásványolaj. Közlemény a Műegyetem Chemiai-Technológiai Intézetéből. Viseltes állapotban, az egyik lap különvált, 3 sztl. lev.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2709670
20717
512
0
700
Books: Technics
Artworks & Paper
1
2 db Népszerű Elektronika c. könyv
The item is not available
3410117
20718
512
0
600
Books: Technics
Artworks & Paper
1
Dr. Molnár László: Hegyidomtan II. Kézirat. 1. változatlan utánnyomás. 1953, Felsőoktatási jegyzetellátó Vállalat, papírkötés, 20. példány.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment