Books: Technics

Number of items: 88

Kiss Imre: Kibernetika II. Az elektronikus számoló- és adatfeldolgozó gépek általános ismertetése. (Előadásvázlat.) [Bp.], 1969, (ZMKA háziny.), 34 p.+ 6 (ábrák) t. Kiadói tűzött papírkötés.
20695.

1 400 HUF

2 db repüléssel kapcsolatos könyv: Géczi Zoltán - Sipos Norbert: A II. világháború 22 vadászpilóta-ásza. Kisújszállás, 2005, Pannon-Literatúra. Kiadói kartonált papírkötés. + Andrew Nahum: Repülő gépezetek. Ford.: ifj. Vitray Tamás. Bp., 1993, Park. Kiadói kartonált papírkötés.
20696.

2 000 HUF

20697.

2 000 HUF

Zsabrov: A repülés elmélete és technikája. A repülőgép repülésének alapjai. Ford.: Nagy Ernő. Bp., 1952, Magyar Repülő Szövetség,263+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20698.

1 600 HUF

20699.

1 600 HUF

20700.

1 600 HUF

Plank Jenő: Szervetlen kémiai elemzési módszerek.I. Minőségi elemzés. Bp., 1944. Hungária. 304p. Kiadói papírkötésben néhány foltos lappal.
20701.

1 600 HUF

20702.

1 800 HUF

20703.

1 600 HUF

3 db mérnöki kiadvány: Csűrös Zoltán: Műanyagok. Bp., 1942. Pátria, 72p., dr. Pattanytús Á. Géza: Áramlástan. Bp., 1942. 160p., Uő: A gépek üzemtana 307 ábrával... Bp., 1948. Egyetemi. 462p. / A Mérnöki Továbbképző Intézet kiadványai/
20704.

2 000 HUF

Ismertető a Lenin Kohászati Művek bauxit-termizált termékeiről. Összeáll.: Lenin Kohászati Művek Metallográfiai Laboratóriuma. Diósgyőr, 1962, Lenin Kohászati Művek Metallográfiai Laboratóriuma, 9 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói fűzött aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20705.

2 000 HUF

Sitkei Gyula: A magyar elektrotechnika nagy alakjai. 2005, Energetikai Kiadó. CD-melléklettel. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20706.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF