Books: Technics Number of items: 88
3460317
20683
512
Books: Technics
Drága-e az elektromos áram? Bp., [1934], Részvénytársaság Villamos és Közlekedési Vállalatok Számára, 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. + Wilheim Gusztáv: Világítástechnikai alapfogalmak, tervezés és számítási példák. Összeáll.: - - . Bp., 1940, Magyar Siemens-Schuckert-Művek Villamossági Rt., 47+(1) p. Második kiadás. Kiadói tűzött papírkötés.
2 400 HUF
3410463
20684
512
Books: Technics
Kerber Márton: A gépjárművezetői vizsga teljes anyaga. Kérdés és feleletekben. A gépjármű ápolása és vezetése. Bp.,én.,Merkantil-ny., 88 p. Kiadói papírkötés, leszakadt borítóval. + A másik címlapjához kötve: A gépjárművezetői vizsga rendészeti anyaga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1936, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
3376198
20685
512
Books: Technics
2 000 HUF
3460449
20686
512
Books: Technics
Balogh József: Villamos csengettyűk és házi telefonok. Bp., 1919, Pátria. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
2 400 HUF
3376544
20687
512
Books: Technics
1 800 HUF
3461709
20688
512
Books: Technics
Czesław Spychalski: A varázsvessző tudománya. Radiesztézia a házban és a ház körül. Ford.: Tapolczai László. Bp., 1990, Háttér, 190+(2) p. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3461079
20689
512
Books: Technics
Csanádi - Nagyváradi - Winkler: A magyar repülés története. (Két példány: 1. kiadás, illetve 2., bővített kiadás.) Bp., 1974-1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, az 1. kiadás kissé viseltes állapotban.
1 400 HUF
3464654
20690
512
Books: Technics
Preusch, Eberhard: Így gondozd a Trabantodat. Bp., 1973, Táncsics. Kiadói kartontál kötés, gerincnél elvált, széteső állapotban.
2 000 HUF
3461378
20691
512
Books: Technics
2 db repülőgépekről szóló könyv: Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + Nagyváradi Sándor - Varsányi Ernő: Katonai repülőgépek. Típuskönyv. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kisebb ázásnyomokkal.
1 400 HUF
3461372
20692
512
Books: Technics
Karel Novak: Rádióamatőrök barkácskönyve. Ford.: Nagy Árpád. Elektronika sorozat. Bp., 1982, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
3461367
20693
512
Books: Technics
3 db műszaki (rádió, TV) témájú könyv: Csabai Dániel: Rádió-magnók szervizkönyve I-II.; Gyurkovics Attila: Modul tv-készülékek szervizkönyve II. Bp., 1984-1985, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban.
2 000 HUF
3461330
20694
512
Books: Technics
3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Repülési lexikon. 1-2. kötet. Főszerk.: Szabó József. Bp., 1991, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Moldoványi Ákos - Zsille Péter: Égi utakon. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house