Number of items: 609

Holló Márton: Talált történetek. Tizenegy elbeszélés. DEDIKÁLT! Bp., 19011, Athenaeum. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21287.

3 000 HUF

Verne Gyula 2 regénye: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként kissé koszos, foltos lapokkal. + Utazás a Hold körül. Ford.: Gaal Mózes. Bp., 1923, Franklin-Társulat. Kiadói félvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bélyegzőkkel.
21288.

3 000 HUF

3 db - Alice Grant Rosman: Kézről-kézre; Edgar Wallece: A besúgó; Nigel Worth: Roger Sinclair gyémántjai. 1 Pengős Regények. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21290.

3 000 HUF

[Ovidius, Publius Naso]: P. Ovidii Nasonis quae supersunt. Ad optimorum librorum fidem accurate edita. Curavit Antonius Richter. Tomus II-III. Lipsiae, 1826, Caroli Tauchnitii, 360 p.; 396 p. Latin nyelven. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21291.

3 000 HUF

Törzsök (Klotz Ignác): A Vértesekből. Tárcák. Győr, 1912, Győregyházmegyei Könyvsajtó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21292.

3 000 HUF

Nagy Natália és Vincze Attila válogatása: A nő és a tenger (A világirodalom legszebb szerelmes versei Kosztolányi Dezső fordításában.)  Világóceán Kiadó. Dedikált Nagy Natália által
21293.

3 000 HUF

Verlaine, Paul: Choix de Poésies. Paris, Bibliothéque-Charpentier. Bordázott gerincű félbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
21294.

1 200 HUF

Brunowszky Rezső: Képes magyar olvasókönyv a vegyes ajku elemi népiskolák V. és VI. osztálya számára. Temesvár, 1908, Polatsek-féle Könyvkereskedés, 383 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval, egy lap (351-352. old.) hiányzik, az utolsó két lap kijár.
21295.

3 000 HUF

Tacitus össze művei I-II. 1980, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21296.

3 000 HUF

May Károly: A rabszolgakaraván. Átdolgozta: Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kis lapszéli sérülésekkel.
21297.

2 000 HUF

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., [1937], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 264 p. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső szennylap szakadt, egyébként jó állapotban. Szemere Samu (szül. Stern) (1881-1978) filozófiai író, esztéta, az MTA tagja, az Országos Izraelita Tanítóképző Intézet igazgatója autográf aláírásával, 1940-es ajándékozási bejegyzéssel.
21298.

2 000 HUF

Wass Albert: Tizenhárom almafa. Bp., 2011, Mentor Kiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
21299.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF