Maps

Number of items: 144

36 db vegyes magyar várostérkép, turistatérkép, prospektus
17553.

2 400 HUF

A Magyar Korona Országai 1847-ben. 36x31 cm
17554.

2 000 HUF

cca 1941 Európa térképe, szerk.: Dr. Koch Ferenc, 1 : 6.750.000, Bp., Közlekedési Nyomda, minimális sérülésekkel, 89x69 cm
17555.

3 000 HUF

cca 1920-1930 Afrika politikai térképe, az alaptérképet tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 50x46 cm
17556.

1 600 HUF

ca 1910 Wola Michova és Radvány (Felvidék) környéke katonai térkép vászonon 1: 75 000 53x40 cm
17557.

1 800 HUF

ca 1910 Hadad és Zsibó (Erdély) környéke katonai térkép vászonon 1: 75 000 53x40 cm
17558.

2 200 HUF
5,96
6,88

ca 1910 Bosznia, Mostar és környéke katonai térkép vászonon 1: 200 000 53x40 cm
17559.

2 200 HUF
5,96
6,88

ca 1900 Kis Szeben Kéthárs (Lipiani) Erdély és környéke katonai térkép vászonon 53x40 cm
17560.

2 200 HUF
5,96
6,88

cca 1927 Magyarország politikai térképe, / MO vízrajza tervezte: Czakó István, 1 : 2.300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., sérült, viseltes állapotban, 46x30,5 cm
17561.

1 600 HUF

1940 Román települések Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században Erdélyben és Kelet-Magyarországon. Dr. Lukinich Imre vezetésével az eredeti oklevelek alapján készítette: Dr. Fekete-Nagy Antal, Dr. Glaser Lajos, Dr. Makai László. Bp., Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, 50x57 cm.
17562.

4 000 HUF

A magyar szent korona országainak megyei térképei 48.: Temes megye közigazgatási térképe. Szerk.: Hatsek Ignác. 1:500000, Bp., Rautmann Frigyes, hajtott, 54×37,5 cm
17563.

3 200 HUF
8,67
10,00

1928 Barthos-Kurucz: Történelmi atlasz, közép- és újkor, kiadja: M. kir. Állami Térképészet, 32p
17564.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF