Maps Number of items: 144
3441501
17553
508
Maps
36 db vegyes magyar várostérkép, turistatérkép, prospektus
2 400 HUF
3439975
17554
508
Maps
A Magyar Korona Országai 1847-ben. 36x31 cm
2 000 HUF
3422590
17555
508
Maps
cca 1941 Európa térképe, szerk.: Dr. Koch Ferenc, 1 : 6.750.000, Bp., Közlekedési Nyomda, minimális sérülésekkel, 89x69 cm
3 000 HUF
3424931
17556
508
Maps
cca 1920-1930 Afrika politikai térképe, az alaptérképet tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó, 1 : 20.000.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 50x46 cm
1 600 HUF
3424937
17557
508
Maps
ca 1910 Wola Michova és Radvány (Felvidék) környéke katonai térkép vászonon 1: 75 000 53x40 cm
1 800 HUF
3424935
17558
508
2200
Maps
ca 1910 Hadad és Zsibó (Erdély) környéke katonai térkép vászonon 1: 75 000 53x40 cm
2 200 HUF
3424934
17559
508
2200
Maps
ca 1910 Bosznia, Mostar és környéke katonai térkép vászonon 1: 200 000 53x40 cm
2 200 HUF
3424933
17560
508
2200
Maps
ca 1900 Kis Szeben Kéthárs (Lipiani) Erdély és környéke katonai térkép vászonon 53x40 cm
2 200 HUF
3424930
17561
508
Maps
cca 1927 Magyarország politikai térképe, / MO vízrajza tervezte: Czakó István, 1 : 2.300.000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., sérült, viseltes állapotban, 46x30,5 cm
1 600 HUF
3424926
17562
508
Maps
1940 Román települések Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században Erdélyben és Kelet-Magyarországon. Dr. Lukinich Imre vezetésével az eredeti oklevelek alapján készítette: Dr. Fekete-Nagy Antal, Dr. Glaser Lajos, Dr. Makai László. Bp., Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, 50x57 cm.
4 000 HUF
3424940
17563
508
3200
Maps
A magyar szent korona országainak megyei térképei 48.: Temes megye közigazgatási térképe. Szerk.: Hatsek Ignác. 1:500000, Bp., Rautmann Frigyes, hajtott, 54×37,5 cm
3 200 HUF
3424474
17564
508
Maps
1928 Barthos-Kurucz: Történelmi atlasz, közép- és újkor, kiadja: M. kir. Állami Térképészet, 32p
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house