Maps

Number of items: 144

1926 Történelmi atlasz Magyarország történelmének tanításához, tervezték: Albisi Barthos Indár és Dr. Kurucz György, kiadja: M. Kir. Állami Térképészet, 30p
17565.

2 600 HUF
7,05

10 db vegyes külföldi térkép (Japán, Nigéria, Mexikó, Szicília, stb.)
17568.

2 400 HUF

1892 Meyers Kleiner Hand-Atlas. Mit Benutzung des Kartenmaterials aus Meyers Konversations-Lexikon zusammengestellt in 100 Kartenblättern und 9 Textbeilagen. Leipzig-Wien, 1892, Bibliographisches Institut, 4 sztl. lev.+ 98 (színes térképek) t. Hiányos, két térkép és az utolsó két lap hiányzik. Átkötött, modern műbőr-kötésben, helyenként foltos lapokkal, ceruzás firkákkal
17569.

3 000 HUF

1921 Magyarország gazdasági térképekben. The Economies of Hungary in Maps. Gróf Teleki Pál béketárgyalást előkészítő iroda vezetője megbízásából szerk.: Edvi Illés Aladár - Halász Albert. Bp., 1921, Pallas, 4 sztl. lev.+ 74 t. Magyar és angol nyelven. Átkötött, harántalakú félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, pótolt címlappal, régi intézményi bélyegzővel.
17570.

6 000 HUF

1956 3 db röplap, változó méretben és állapotban
17571.

3 000 HUF

17572.

1 600 HUF

17573.

2 000 HUF

ca 1920 Az érdi weekend I. üdülőtelep térképe. Gáll Imre 46x65 cm
17574.

10 000 HUF

17575.

2 000 HUF

17576.

1 400 HUF

cca 1900 Történelmi magyar városok (Erdély, Délvidék) a Pallas Nagy Lexikonából, össz. 8 db: Temesvár, Nagyvárad, Arad (duplummal), Szabadka, stb., vegyes állapotban, 15,5x24 cm
17577.

3 000 HUF

17578.

65 000 HUF
176,15
203,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF