Books: Military

Number of items: 38

John Pimlott: Die Luftwaffe. Die Geschichte der deutschen Luftwaffe im Zweiten Weltkrieg. Klagenfurt, 1998, Kaiser. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19642.

2 400 HUF

Frans S. A. Beekman: Sturmangriff aus der Luft. Die erste Fallschirm- und Luftlandeoperation der Kriegsgeschichte in die Festung Holland. 1990, Kurt Vowinckel Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19643.

2 800 HUF

Georg Brütting: Das Waren die Deutschen Stuka-Asse 1939-1945. Stuttgart, 1984, Motorbuch. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19644.

2 400 HUF

Herczegh Géza: A veszprémi honvédek hadtörténete. A m. kir. veszprémi 31. honvéd gyalogezred, a 31. 46. és a 79. honvéd menet zászlóaljak, valamint a 31/1. népfölkelő zászlóalj története Cegléd, 1936. Sárik Gyula. 448p. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Sérült, szétesett egészvászon kötésben, néhány lap szélén folttal. Nagyon ritka!
19645.

2 000 HUF

1942 Pesti Hírlap évkönyve. Az uj világháború története. Bp., Pesti Hírlap. Kiadói papírkötés. 159p.
19646.

2 200 HUF
5,96
6,88

2 militária könyv: A honvédelem négy éve 1998-2002. Szerk.: Holló József. Bp., 2002, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. + Millenium és a hadsereg. Bp., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
19647.

800 HUF

Farkas Emőd: Csataképek 1914/5. Kis történetek a nagy háborúból. Gyűjtötte és írta: - - . Hetedik füzet. Bp., 1915, Wodianer F. és Fiai, 32 p. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott borítóval, kissé sérült lapszélekkel, a lapok többsége kijár.
19648.

2 000 HUF

Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Gyóni (Áchim) Géza przemysli verseinek első itthoni (bővített) kiadása. Kiadta az Országos Hadsegélyező Bizottság Budapest, 1915. március. Bp., 1915, Országos Hadsegélyező Bizottság (Budapesti Hírlap-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés,
19649.

2 000 HUF

A rendőrség szolgálati szabályzata. (Belső használatra!) Bp., 1977, Belügyminisztérium, 133+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés. Sorszámozott. (24772. sz.) + Belügyminisztérium I/II. Csoportfőnökség. Kézikönyv (összefoglalás) az ügyintézői gépkocsivezetés, a gépkocsi igénybevétel, és a forgalmazás fontosabb szabályairól. (Szolgálati használatra!) Bp., 1974, BM, 24 p. Kiadói tűzött papírkötés.
19650.

2 000 HUF

Hollós Ervin: Rendőrség, csendőrség VKF 2. Bp., 1971, Kossuth. Kiadói nyl-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19651.

1 600 HUF

19652.

1 400 HUF

Lugosi József-Temesváry Ferenc: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi. Mellékletben angol és német nyelvű képleírással. Gazdag képanyaggal, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászonborítóval.
19653.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF