Advertisement

Number of items: 218

16824.

5 000 HUF

Kensitas brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (birodalomépítők), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Builders of Empire), in album sheets
16825.

5 000 HUF

Lufthansa vállszíjas táska 40x32 cm
16826.

3 000 HUF

16827.

3 000 HUF

cca 1900 Sok száz darab John Hojas de la Habana lithografált kubai szivar csomagolás, cigarettadoboz. / Vintage Cuban cigar boxes many hundreds
16828.

20 000 HUF
54,20
62,50

3db régi gyógyszertári gyógyszeres doboz: Angyal Gyógyszertár, Nagy Kristóf Váci utca, Hazslinszky Károly. Főhg, József tér
16829.

9 000 HUF
24,39
28,13

Vegyes levelezőpapír tétel, eredeti csomagolásában
16830.

2 400 HUF

1914 W. Hamburger bécsi cég papírgyárai, Pitten és Poprád (Felvidék) termékeinek árlista füzete, bőr kötésben, 32p
16831.

5 000 HUF

MALÉV Hungarian Airlines asztali zászló, h: 22,5 cm
16832.

2 000 HUF

MÁV tányérsapka, 56-os méret
16833.

MÁV tányérsapka, 56-os méret

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Orenstein és Koppel Bécs Budapest Prága vasúti emléktárgy, bronz, kopással, 11,5x6 cm
16834.

8 000 HUF

16835.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF