Advertisement

Number of items: 218

5 db Törley számolócédula
16812.

5 db Törley számolócédula

2 800 HUF

1981-2015 Híres személyeket ábrázoló kártyanaptárak (köztük Ferenc pápa, színészek, sportolók), össz. 11 db
16813.

1 800 HUF

1894 2 db fejléces számla
16814.

1894 2 db fejléces számla

2 000 HUF

4 db régi hajtatlan Dreher étcsokoládé papír, Piatnik Kft. Budapest, 23×18,5 cm
16815.

2 000 HUF

16 db erotikus kártyanaptár
16816.

16 db erotikus kártyanaptár

1 600 HUF
9

cca 1980 12 db erotikus akt kártyanaptár
16817.

2 000 HUF
9

cca 1930-1940 Slang Carbon Paper doboz, dekoratív, kígyót ábrázoló színes illusztrációval, belső részén Schuler József R.T. "Turán", "Jókai" és más tollak reklámjával, üres, kisebb sérüléssel, 34x22x1 cm
16818.

2 000 HUF

Brit cigaretta-gyűjtőkártyák, két 25 db-os komplett sorozat (színészek), gyűrűs albumban (össz. 50 db) / British cigarette cards, two complete series of 25 (Cinema Stars, Players Past & Present), in ring binder (50 pcs in total)
16819.

6 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (Brit Királyi Haditengerészet), gyűrűs albumban / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Royal Navy), in ring binder
16820.

6 000 HUF

16821.

5 000 HUF

16822.

5 000 HUF

16823.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF