Advertisement

Number of items: 218

Gallaher brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (kutyák), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Dogs), in album sheets
16800.

5 000 HUF

16801.

5 000 HUF

Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (tenisz), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Tennis), in album sheets
16802.

5 000 HUF

Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (híres találmányok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Famous Inventions), in album sheets
16803.

5 000 HUF

Player's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (Charles Dickens karakterei), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Characters from Dickens), in album sheets
16804.

5 000 HUF

ca 1930-1940 6 db fejléces számla Keffel Ede, Magyar Petroleum Ipar, Kojnok, Schubert, stb
16805.

3 000 HUF

cca 1920-1930 Harley-Davidson. The New Harley-Davidson 350 c.c. Színes, illusztrált, angol nyelvű Harley-Davidson reklámprospektus,"Magyariországi vezérképviselet Majláth Mihály..." bélyegzéssel, sérült, kopott, 24x20 cm
16806.

2 000 HUF
10

3 db gyógyszertári számla: Nagykőrös - Kígyó, Gyula - Kígyó, Nagykőrös - Magyar korona
16807.

8 000 HUF

ca 1900 3 db dekoratív fejléces számla: Pfeffermann Imre, Kollarits József, Grossmann S.
16808.

5 000 HUF

1898 Szent István napján nemzeti lobogó kitűzésről rendelkező rendelet a törvényhatóságok részére., Sigmund József zászló árjegyzékével, a hivatalos zászlókkal. 8p.
16809.

4 000 HUF

ca 1960 Philips rádió és autórádió képes leporelló kiadvány 6 p.
16810.

2 000 HUF

5 db kecskeméti számolócédula: Dudogh István úri és női divatáruháza, Gyenes S. és Fiai, stb., változó állapotban
16811.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF