Photo Number of items: 617
3366444
16339
490
Photo
cca 1900 Férfi portréja, keményhátú fotó Ravasz Imre aradi műterméből, sérülésekkel, 16,5×10,5 cm
2 400 HUF
3366235
16340
490
Photo
4 db fotó, városligeti műterem képével az egyik verzón vizitkátyák
2 000 HUF
3261020
16341
490
Photo
cca 1900, Mai és Társa Budapest 3 darab keményhátú fotó, 21x13 cm alatt, kopással
4 000 HUF
3350667
16342
490
Photo
cca 1900 Román egyenruhás fiú (hadapród?) és édesanyja, kabinetfotó A. L. Medl szörényvári műterméből, jó állapotban, 16x11 cm / cca 1900 Young man in Romanian uniform (cadet?) and his mother, cabinet card from the studio of A. L. Medl in Turnu Severin, in good condition, 16x11 cm
8 000 HUF
3350603
16343
490
Photo
cca 1900 Két hölgy portréja, kabinetfotó Goszleth budapesti műterméből, kissé foltos, teteje vágott, 16,5x11 cm
2 000 HUF
3367238
16344
490
Photo
cca 1900 Idős férfi portréja (tudós?), keményhátú fotó Fanto kecskeméti műterméből, kissé kopott és alján kissé foltos, 16,5x10,5 cm.
2 000 HUF
3291221
16345
490
Photo
Vegyes portrék, 8 db (többségében keményhátú) fotó, változó állapotban, 9x6 cm és 21,5x13 cm között
1 800 HUF
3366130
16346
490
Photo
cca 1940 11 db magyar népviselet hölgyeken hátoldalán feliratozott fotó klf tájegységek Buják, Sárköz, Kazár, Szatmárököritó, Palóc, Krümplicska, Sióagárd, Mohács, Ajak. 9x14 cm
6 000 HUF
3352028
16347
490
Photo
cca 1920-1970 Vegyes fotó tétel: családi fotók, kirándulások, utazások képei, külföldi helyszínek, portrék, stb.; összesen kb. 75-80 db fotó, változó méretben és állapotban
3 000 HUF
3366858
16348
490
Photo
cca 1875-1900 össz. 4 db keményhátú fotó: Fiatal férfi portréja, Aichinger magyaróvári műterméből, kopott, sarkaiban kissé sérült, 16x10,5 cm; Szakállas férfi portréja, Gévay Béla budapesti műterméből, kopott, sarkaiban vágott, 16x10,5 cm; Idős hölgy portréja, Brodszky M győri műterméből, kopott, kissé sérült, 17x11 cm; hatalmas épület távlati fotója, feltehetően kastély vagy laktanya, jelzés nélkül, 16,5x11 cm
1 600 HUF
3366591
16349
490
Photo
1879 3 db kabinetfotó és viziztkártya Ignatz Reisz budapesti műterméből Albertirsa özv. Mertz Jánosné és Sziber Szilvia sérülésekkel
10 000 HUF
3367436
16350
490
Photo
cca 1932 Automobil fotók, 7 db + 1 motor Iklad, Gyöngyösapáti, stb 2x3 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house