Photo

Number of items: 617

cca 1900 Férfi portréja, keményhátú fotó Ravasz Imre aradi műterméből, sérülésekkel, 16,5×10,5 cm
16339.

2 400 HUF

4 db fotó, városligeti műterem képével az egyik verzón vizitkátyák
16340.

2 000 HUF

cca 1900, Mai és Társa Budapest 3 darab keményhátú fotó, 21x13 cm alatt, kopással
16341.

4 000 HUF

cca 1900 Román egyenruhás fiú (hadapród?) és édesanyja, kabinetfotó A. L. Medl szörényvári műterméből, jó állapotban, 16x11 cm / cca 1900 Young man in Romanian uniform (cadet?) and his mother, cabinet card from the studio of A. L. Medl in Turnu Severin, in good condition, 16x11 cm
16342.

8 000 HUF

cca 1900 Két hölgy portréja, kabinetfotó Goszleth budapesti műterméből, kissé foltos, teteje vágott, 16,5x11 cm
16343.

2 000 HUF

cca 1900 Idős férfi portréja (tudós?), keményhátú fotó Fanto kecskeméti műterméből, kissé kopott és alján kissé foltos, 16,5x10,5 cm.
16344.

2 000 HUF

Vegyes portrék, 8 db (többségében keményhátú) fotó, változó állapotban, 9x6 cm és 21,5x13 cm között
16345.

1 800 HUF

cca 1940 11 db magyar népviselet hölgyeken hátoldalán feliratozott fotó klf tájegységek Buják, Sárköz, Kazár, Szatmárököritó, Palóc, Krümplicska, Sióagárd, Mohács, Ajak. 9x14 cm
16346.

6 000 HUF

cca 1920-1970 Vegyes fotó tétel: családi fotók, kirándulások, utazások képei, külföldi helyszínek, portrék, stb.; összesen kb. 75-80 db fotó, változó méretben és állapotban
16347.

3 000 HUF

cca 1875-1900 össz. 4 db keményhátú fotó: Fiatal férfi portréja, Aichinger magyaróvári műterméből, kopott, sarkaiban kissé sérült, 16x10,5 cm; Szakállas férfi portréja, Gévay Béla budapesti műterméből, kopott, sarkaiban vágott, 16x10,5 cm; Idős hölgy portréja, Brodszky M győri műterméből, kopott, kissé sérült, 17x11 cm; hatalmas épület távlati fotója, feltehetően kastély vagy laktanya, jelzés nélkül, 16,5x11 cm
16348.

1 600 HUF

1879 3 db kabinetfotó és viziztkártya Ignatz Reisz budapesti műterméből Albertirsa özv. Mertz Jánosné és Sziber Szilvia sérülésekkel
16349.

10 000 HUF

cca 1932 Automobil fotók, 7 db + 1 motor Iklad, Gyöngyösapáti, stb 2x3 cm
16350.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF