https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 617

Auction is over! Item soon called at the auction hall
ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kairó: sírok. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm  cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo graves , photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm
1
16242.

ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kairó: sírok. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm

cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo graves , photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
9
 
cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /  cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm
1
16243.

cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /

cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Isztambul, Ejub, Aranyszarv öböl. G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm  ca 1890 Istanbul Ejub, Golden Horn bay, Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
1
16244.

cca 1900 Isztambul, Ejub, Aranyszarv öböl. G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm

ca 1890 Istanbul Ejub, Golden Horn bay, Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Isztambul, Galata híd G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm  ca 1890 Istanbul Galata bridge Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
1
16245.

cca 1900 Isztambul, Galata híd G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm

ca 1890 Istanbul Galata bridge Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Olaszország Tivoli, Terni, Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek 16 db 9x9 cm / cca 1900 Tivoli Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 16 pcs 9x9 cm
1
16246.

cca 1900 Olaszország Tivoli, Terni, Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek 16 db 9x9 cm / cca 1900 Tivoli Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 16 pcs 9x9 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Isztambul, Zsófia templom bejárata G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm  ca 1890 Istanbul Sophie church. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
1
16247.

cca 1900 Isztambul, Zsófia templom bejárata G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm

ca 1890 Istanbul Sophie church. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
 
1906 Tbiliszi, utcaképek, jelenetek 3 db feliratozott fotó + egyéb vidéki képek / Tbilisi, Georgia. street views. 3 detailed photos 18x12 cm
1
16248.

1906 Tbiliszi, utcaképek, jelenetek 3 db feliratozott fotó + egyéb vidéki képek / Tbilisi, Georgia. street views. 3 detailed photos 18x12 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
1903 Szentpétervár sugárút árvíz. 17x12 cm      1903 St. Petersburg Avenue flood. 17x12 cm
1
16249.

1903 Szentpétervár sugárút árvíz. 17x12 cm
1903 St. Petersburg Avenue flood. 17x12 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
Kínai utazás képei (a nagy fal és más látványosságok), 12 db színes fotó, 17,5x12,5 cm
1
16251.

Kínai utazás képei (a nagy fal és más látványosságok), 12 db színes fotó, 17,5x12,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
1
16252.

1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1
16253.

cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Nagyvárad, Lojanek L. stúdió kabinetfotó kartonon 18x28 cm
1
16254.

Nagyvárad, Lojanek L. stúdió kabinetfotó kartonon 18x28 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment