https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 617
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3346826
16242
490
0
8000
Photo
Artworks & Paper
1
ca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egyiptom Kairó: sírok. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó karton 38x30 cm cca 1900 Félix Bonfils (1831-1885): Egypt Cairo graves , photo inscribed by Jenö Cholnoky Hungarian traveler cardboard 38x30 cm
Starting price:
8 000 HUF
3313684
16243
490
0
24000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm / cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
3329769
16244
490
0
13000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Isztambul, Ejub, Aranyszarv öböl. G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm ca 1890 Istanbul Ejub, Golden Horn bay, Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
3329718
16245
490
0
13000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Isztambul, Galata híd G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm ca 1890 Istanbul Galata bridge Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
3329736
16246
490
0
12000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Olaszország Tivoli, Terni, Egy doboz üveg dia pozitív, magyar utazó által készített felvételek 16 db 9x9 cm / cca 1900 Tivoli Italy buildings. A box of glass slide positives, photographs taken by a Hungarian traveler 16 pcs 9x9 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3329714
16247
490
0
13000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Isztambul, Zsófia templom bejárata G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm ca 1890 Istanbul Sophie church. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
The item is not available
Starting price:
13 000 HUF
3351786
16248
490
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
1906 Tbiliszi, utcaképek, jelenetek 3 db feliratozott fotó + egyéb vidéki képek / Tbilisi, Georgia. street views. 3 detailed photos 18x12 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3351906
16249
490
0
4000
Photo
Artworks & Paper
1
1903 Szentpétervár sugárút árvíz. 17x12 cm 1903 St. Petersburg Avenue flood. 17x12 cm
Starting price:
4 000 HUF
3256877
16251
490
0
900
Photo
Artworks & Paper
1
Kínai utazás képei (a nagy fal és más látványosságok), 12 db színes fotó, 17,5x12,5 cm
The item is not available
3257654
16252
490
0
16000
Photo
Artworks & Paper
1
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3256334
16253
490
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3367836
16254
490
0
5500
Photo
Artworks & Paper
1
Nagyvárad, Lojanek L. stúdió kabinetfotó kartonon 18x28 cm
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment