16348.
Closed 490. Online auction
Photo
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
cca 1875-1900 össz. 4 db keményhátú fotó: Fiatal férfi portréja, Aichinger magyaróvári műterméből, kopott, sarkaiban kissé sérült, 16x10,5 cm; Szakállas férfi portréja, Gévay Béla budapesti műterméből, kopott, sarkaiban vágott, 16x10,5 cm; Idős hölgy portréja, Brodszky M győri műterméből, kopott, kissé sérült, 17x11 cm; hatalmas épület távlati fotója, feltehetően kastély vagy laktanya, jelzés nélkül, 16,5x11 cm