Books: Other languages

Number of items: 41

Gross, Samuel D.: A System of Surgery; Pathological, Diagnostic, Therapeutic and Operative. Sixth Edition, Thoroughly Revised and Greatly Enlarged. Vol. I Philadelphia, 1866. Henry C. Lea's Son & Co., 1049 + 32 p. szövegközti ábrákkal. Korabeli egészbőr kötésben
20556.

12 000 HUF
38,96

Gottlieb Wilhelm Rabener: Satiren. [1. kötet?] hn., én. [XVIII. sz. közepe - 2. harmada], nyn.,3-269+3 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, címlaphiánnyal, foltos lapokkal.
20557.

3 000 HUF
9,74

Theodor Arnold.: Grammatica anglicana concentrata, oder, Kurzgefasste englische Grammatic: worinnen die richtige Pronunciation, und alle zur Erlernung dieser Sprache unumgänglich nöthigen Grundsätze aufs deutlichste und leichteste abgehandelt sind : wohen ... Leipzig und Züllichau 1762. Frommann. 318p. 2. Timkó Jordán (1871-1944) plébános pecsételt ex librisével. Aranyozott enyhén sérült egészbőr kötésben
20558.

Theodor Arnold.: Grammatica anglicana concentrata, oder, Kurzgefasste englische Grammatic: worinnen die richtige Pronunciation, und alle zur Erlernung dieser Sprache unumgänglich nöthigen Grundsätze aufs deutlichste und leichteste abgehandelt sind : wohen ...
Leipzig und Züllichau 1762. Frommann. 318p. 2. Timkó Jordán (1871-1944) plébános pecsételt ex librisével. Aranyozott enyhén sérült egészbőr kötésben

10 000 HUF
32,47

Jacob Grimm - Wilhelm Grimm Deutsches Wörterbuch I-IX. Bande., összesen 12 kötetben. Leipzig, 1854-1899, S. Hirzel. Az 1. kötetben a Grimm testvérek a Grimm testvérek acélmetszetű portréjával. Későbbi átkötött félbőr és félvászon-kötések, változó állapotban, kopott borítókkal, intézményi bélyegzésekkel.
20560.

6 000 HUF
19,48
15

Miller, Emma: Minchen die kluge Puppe. Schicksale und Erfahrungen einer Puppe von ihr selbst erzählt. Leipzig, Berlin, 1881. Spamer. 170p. Félvászon kötésben
20561.

6 000 HUF
19,48

I. Über den Gebirgsbau Mittelbündens and II: Über die Ausbreitung der Diluvialgletscher in der Schweiz. (= Beiträge zur geologischen Karte der Schweiz, herausgegeben von der Geologischen Commission der Schweiz. Naturforsch. Gesellschaft. Neue Folge 41 , des ganzen Werkes 71. Lieferung) Zyndel, F. und R. Frei, Bern, 1912. A. Francke. 59p + 5 kih t. Korabeli félvászon kötésben +  Geologische Bibliographie der Schweiz, 1900-1910, von dr. Emil Gogarten und dr. Walt. Hauswirth Bern, 1913. 412p. Kiadói félvászon kötésben
20562.

Zyndel, F. und R. Frei, Bern, 1912. A. Francke. 59p + 5 kih t. Korabeli félvászon kötésben +

5 000 HUF
16,23

Karl Simrock. Wieland der Schmied. Heldengedicht.Stuttgart, 1851. Cotta 1 T 204p. Aranyozott egészvászon kötésben kis kopással
20563.

5 000 HUF
16,23

Briefe der Frau Louise Adelgunde Victorie Gottsched gebohrne Kulmus, 1-2. Theil (von 3) Dresden, 1771-72. Harpeterischen Schriften. 351p, 336p. Korabeli papírborítóval
20564.

4 000 HUF
12,99

[Genlis, Stéphanie Félicité de] Chefs-D'Oeuvre de Mad.de Genlis. Tome septiéme: Adéle et Théodore, ou lettres sur l'éducation Tome Troisiéme. Tome huitiéme: Adéle et Théodore, ou lettres sur l'éducation Tome Quatriéme. Vienne, 1824., Imprimerie de Schrámbl, 287+1+304 p. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötés, mintás lapélekkel, kopott borítóval.
20565.

1 600 HUF
5,19

Mei, Konrad: Kunst der wahren Hertzens-Vergnügung oder Teutsche Ethic. Vogel, 1708 328p+16. Korabeli pergamen kötésben, Címlap foltos.
20566.

8 000 HUF
25,97

May, Karl: ,,Weihnacht!" Karl May's gesammelte Reiseerzählungen Band XXIV. Freiburg im Breisgau, é.n. (cca 1900), Friedrich Ernst Fehsenfeld, 2 sztl. lev.+ 623+(1) p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
20567.

4 000 HUF
12,99

Humboldt, Alexander von: Kosmos. Entwurf einer physischen Weltbeschreibung. Von Alexander von Humboldt. Erster Band. Stuttgart und Tübingen, 1845. J. B. Cotta'scher Verlag, 507p. Javított félbőr kötésben
20568.

Humboldt, Alexander von: Kosmos. Entwurf einer physischen Weltbeschreibung. Von Alexander von Humboldt. Erster Band.
Stuttgart und Tübingen, 1845. J. B. Cotta'scher Verlag, 507p. Javított félbőr kötésben

4 000 HUF
12,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF