Books: Other languages

Number of items: 41

Thalia. Taschenbuch für 1847. 34. Jahrgang. Herausgegeben von Johann Nep. (Nepomuk) Vogl.Wien, 1846 Jacob Dirnböck 4t (litografált portrék) 358p, Kopott, aranyozott egészvászon kötésben
20569.

3 000 HUF
9,74

Deutscher Literaturkatalog 1911-1912. Leipzig, 1912. Volckmar und L. Staackmann. 1619 + 213 p. Átkötött egészvászon kötésben.
20570.

3 000 HUF
9,74

The Healing Miracle The Truth about Stem Cells Episode Transcripts. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
20571.

1 600 HUF
5,19

Dany Chevrier: Le joli temps passe... En hommage á Pépé Abed. Pépé Abed (1911-2006) libanoni felfedező, vállalkozó, a "Közel-Kelet Hugh Hefnere" által DEDIKÁLT példány. 1997, Saint Paul Jounich. Francia nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. / 1997 Dany Chevrier: Le joli temps passe... En hommage á Pépé Abed. Signed by Pépé Abed (1911-2006.)
20572.

1 200 HUF
3,90

Flaviano Puliti - Giorgio Corsarini: Unitema. Olasz nyelven. Papírmappában, 21 sztl. lev.+10 t. +1 sztl. lev. Számozatlan példány.
20573.

800 HUF
2,60

Publii Ovidii Nasonis Opera omnia Vol 2. Venetiis, 1844, J. Antonelli, 671 p + 122 p. Későbbi egészvászon kötésben, borítón foltokkal
20574.

500 HUF
1,36
1,62

20575.

2 000 HUF

Ida Bohatta-Morpurgo: Wauwau. München, 1937, Verlag Josef Müller. Német nyelvű mesekönyv színes illusztrációkkal. Kiadói sérült kartonált papírkötés.
20576.

1 600 HUF
5,19

Theodor H. Von Hoch: Das Sonnenjahr. Budapest, 1943 Taurus. 141p. Sorszámozott, Dedikált névre szóló példány. Kiadó
20577.

3 600 HUF
9,76
11,69

C.A.F. Hennig's populärer und kunstgerechter Bauratheber bei allen Arbeits- und Materialberechnungen im Baufache. ? Prag 1842. C. Hennig, 356p. 4. Kiadói papírkötésben enyhén foltos lapokkal
20578.

3 600 HUF
9,76
11,69

Pütz, Wilhelm: Grundriss der Geographie und Geschichte der alten, mittlern und neuern Zeit. Zweiter Band. Das Mittelalter. Dritter Band. Die neuere Zeit. (II.-III. kötet). Coblenz (Koblenz), 1851-1854, Karl Baedeker. 6. (II. kötet) és 5. kiadás (III. kiadás). Későbbi vászonkötésben, sérült és hiányos gerinccel, laza kötéssel, címlapon korabeli névbejegyzéssekel, III. kötet kissé foltos lapokkal.
20579.

2 000 HUF

1991 Fang Shunquan: Egészségügyi rend. Hongkongi politikai írás 46 p.
20580.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF