Books: History

Number of items: 211

Csánki Dezső: Magyarország történelmi földrajza a Hunyadiak korában I-V. köt. Bp., 1985, ÁKV, XII+4+788+6 p.; VIII+860+6 p.;10+696+6 p.;4+415+5 p.+1 (Trencsén vármegye a Hunyadiak korában, kihajtható térkép) t.; VII+1+971+5 p. Az 1890-1941 között kiadott könyvsorozat reprint kiadása. Kiadói aranyozott egészműbőr-kötések, jó állapotban.
19342.

15 000 HUF
40,65
48,70

Korai magyar történeti lexikon (9-14. század). Főszerk.: Kristó Gyula. Szerk. Engel Pál, Makk Ferenc. Bp., 1994, Akadémiai, 753+3 p. + 17 t. Kiadói műbőr kötésben, a borítón apró javítással.
19343.

12 000 HUF
38,96

Egyetemes történet. Szerk.: Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly. 1-4. köt. Reprint! Bp., 1991, Pán Könyvkiadó. Kísérőfüzettel. Félműbőr kötésben, kiadói tékával nagyon szép állapotban
19344.

12 000 HUF
38,96

Tóth Sándor László: A mezőkeresztesi csata és a tizenöt éves háború. Szeged,2000,Belvedere Meridionale, 479+1 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
19345.

12 000 HUF
38,96

Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra. I-II. köt. Pest, 1854., Emich Gusztáv, 4+IV+471+1 p; 4+ 587 p. Korabeli aranyozott gerincű vászon és félvászon-kötés. Első teljes kiadás
19346.

8 500 HUF
23,04
27,60

Salacz Gábor: A magyar kultúrharc története 1890-1895. DEDIKÁLT! Bécs, 1938. Kiadói sérült papírkötés, felvágatlan példány.
19347.

10 000 HUF
32,47

Napoleon I Sa Vie, Son Regne by Leon Meyniel Paris, 1927. Delagrave. 227p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Enyhe kopással Az előzéklapnál kis sérüléssel. Ajándékozási címkével.
19348.

Napoleon I Sa Vie, Son Regne by Leon Meyniel
Paris, 1927. Delagrave. 227p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. Enyhe kopással Az előzéklapnál kis sérüléssel. Ajándékozási címkével.

8 000 HUF
25,97

Borvendég Zsuzsanna: A Cég megnyertjei - a megnyertek cégei. Titkosszolgálati vállalatalapítások és valutakitermelés a Kádár-rendszer idején. Bp., 2018, Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára - Nemzeti Emlékezet Bizottsága, 181+3 p.Kiadói papírkötés.
19349.

6 000 HUF
19,48

Jean Hatzfeld: A bozótvágó kések évszaka. A ruandai gyilkosok vallanak. Ford.: Láng Júlia. Bp., 2006., Ulpius-ház. Kiadói papírkötés.
19350.

4 800 HUF
13,01
15,58

1904 Archeologiai Értesítő - A M. Tud. Akadémia arch, bizottságának, az Orsz. régészeti s Emb társulat közlönye. Szerk. Hampel József. Uj folyam XXIV: Komplett évfolyam. Bp. 1899. MTA. 448p. Korabeli félvászon-kötésben
19351.

8 000 HUF
25,97

1905 Archeologiai Értesítő - A M. Tud. Akadémia arch, bizottságának, az Orsz. régészeti s Emb társulat közlönye. Szerk. Hampel József. Uj folyam XXV. Komplett évfolyam. Bp. 1905. MTA. 448p. Korabeli félbőr kötésben
19352.

8 000 HUF
25,97

1906 Archeologiai Értesítő - A M. Tud. Akadémia arch, bizottságának, az Orsz. régészeti s Emb társulat közlönye. Szerk. Hampel József. Uj folyam XXVI. Komplett évfolyam. Bp. 1906. MTA. 448p. . Korabeli félbőr kötésben
19353.

8 000 HUF
25,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF