Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 76
3365197
12449
490
26000
Sculptures, statuettes, plaques
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Fogathajtók. Jelzett, bronz plakett, 15,5x33,5 cm
26 000 HUF
3365435
12450
490
Turul. Festett alumínium, gipsz, m: 20 cm
8 000 HUF
3365308
12451
490
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal, 36x32 cm
2 600 HUF
3363334
12452
490
B. Joana jelzéssel nagyméretű faragott fa dísz, 118x42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
8 000 HUF
3362934
12453
490
40000
Asszonyi Tamás (1942-): A vörös postakocsi. Bronz plakett. Plasztikus, jelzett 24x19 cm Fa alapon.
40 000 HUF
3362936
12454
490
24000
R.Kiss Lenke (1926-2000): Tavaszi szél vizet áraszt... Plasztikus bronz plakett. 44x16 cm Fa alapon
24 000 HUF
3363257
12455
490
50000
50 000 HUF
3363247
12456
490
Esküvő. Iparművész bronz plakett, jelzés nélkül, 14x19 cm
4 000 HUF
3363258
12457
490
50000
50 000 HUF
3365485
12458
490
80000
Domonkos Béla (1934-2020) Akt törölközővel. Patinázott bronz, Jelzett. 47 cm. Mellékelve a a művész által aláírt a művészt bemutató kiadvány.
80 000 HUF
3364719
12459
490
Fejét ölébe temető ember. a faragott fa szobor, Délkelet-Ázsia. 20x20 cm
8 000 HUF
3345331
12460
490
44000
Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm
44 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house