Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 76

12462.

60 000 HUF
162,60
187,50

2 darab operarészlet. Bronzírozott fém, dekoratív fa keretben, 21x15 cm
12463.

10 000 HUF

Madonna. Mázas keménygipsz, kopással, tűzhibával, m: 37 cm
12464.

5 000 HUF

Olimpikon. Bronz szobor, talapzaton, kezéből a sportszer hiányzik, m: 31 cm
12465.

5 000 HUF

Zombory Tamás: Napozó akt. 1983. Faragott és színezett fa, 25x95 cm
12466.

8 000 HUF

Zombory Z jelzéssel: Madonna, Faragott fa, jelzett, m: 43 cm
12467.

4 000 HUF

Keleti elefánt szerencseszobor, kopással, agyarak nélkül, m: 51 cm
12468.

4 000 HUF

Barabás Edit: Ady. Festett gipsz, jelzett, kopással, 30x23 cm
12469.

13 000 HUF
35,23
40,63

Szent Péter. Faragott fa szobor, m: 32 cm
12470.

8 000 HUF

12471.

38 000 HUF
102,98
118,75

Ölébe bújó férfi. Faragott rózsafa marok szobor. 10x9 cm
12472.

6 000 HUF

Mladonyiczky Béla (1936-1995) ~1970. "Kulich Gyula" öntött bronz emlékérem, d: 10 cm
12473.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF