12451.
Closed 490. Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal, 36x32 cm