Military

Number of items: 137

Bodrogkeresztúri dísztál "Magyar Néphadsereg 6639 Cegléd" felirattal, jelzett, d: 24 cm
17177.

3 000 HUF
9

Kádár-korból származó határőr tányérsapka, kopott.
17178.

2 000 HUF

17179.

4 000 HUF

Katonai fém csajka
17180.

Katonai fém csajka

1 200 HUF

cca 1970, Munkavédelmi őr 13 darab jelvény és 12 darab igazolvány, jó állapotban
17181.

1 200 HUF

1940, Feltehetően katonai művelet során félig elégett vászontérkép
17182.

2 000 HUF

cca 1910 Katonai csoportkép, közöttük egy kukta is. 30x24 cm
17183.

1 800 HUF

cca 1900 Tüzér katona portréja, színezett fotó, jelzés nélkül, korabeli, szélein kissé foltos paszpartuban, üvegezett fakeretben, 47,5×38 cm
17184.

6 000 HUF

17185.

6 000 HUF

17186.

1 400 HUF

17187.

6 000 HUF

cca 1936 Magyar Leventék felvonulása Olaszországban a Duce előtt. Sajtófotó, nagy méretben 28x20 cm
17188.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF