https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Military Number of items: 137
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3308184
17189
490
0
1600
Military
Artworks & Paper
1
cca 1920-1940 Fiatal katonatiszt (szakaszvezető) portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, dekoratív, üvegezett fakeretben, a kereten sérülésekkel, 23x17 cm (keret: 44x36 cm)
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3308162
17190
490
0
1600
Military
Artworks & Paper
1
cca 1916 Katonatiszt portréja, számos kitüntetéssel (közte Koronás Érdemkereszt, Károly-csapatkereszt, stb.), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, üvegezett fakeretben, kissé sérült, 24x18 cm (keret: 38x30 cm)
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3315110
17191
490
0
800
Military
Artworks & Paper
1
cca 1890 Katona fotója vizitkártya, hátulja sérült
The item is not available
3315115
17192
490
0
5000
Military
Artworks & Paper
1
cca 1943 Német katonákat ábrázoló 15 db fotó 9x14 cm-ig
Starting price:
5 000 HUF
3309516
17193
490
0
10000
Military
Artworks & Paper
1
cca 1914-1918 Magyar katonák árnyékszéknél, I. világháborús fotólap, 8,5x14 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3309525
17194
490
0
8000
Military
Artworks & Paper
1
cca 1930-1940 Magyar katona és csendőr, fotólap, a hátoldalon feliratozva, kis saroktöréssel, 13,5x8,5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3161375
17195
490
0
3400
Military
Artworks & Paper
1
cca 1905 Haditegerészet hidroplán és repülőállomás katonái, fotólap k.u.k. Seeflugstation sailors photo 14x9 cm
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
3339776
17196
490
0
15000
Military
Artworks & Paper
1
I. világháborús békegalambot ábrázoló faragás 1914-1918. TS jelzéssel, faragott kazettás kerettel. Olaj, fa. Külső méret 16x20 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
3325706
17198
490
0
40000
Military
Artworks & Paper
1
1944. szept. 13. Diósgyőr bombázása a szövetséges légierő által, 4 db fotó, 6x9 cm
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
3208233
17199
490
0
2000
Military
Artworks & Paper
1
1906 Az orosz-japán háború színtereit ábrázoló térképek, 2 db + az orosz és a japán haditengerészet állományában lévő hajók táblázata. In: Einzelschriften über den russisch-japanischen Krieg: 1. Heft. Wien, Streffleurschen Zeitschrift (L. W. Seidel u. Sohn). Német nyelven. Hajtva, jó állapotban, 61x45 cm és 74x62 cm között.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3203950
17200
490
0
7500
Military
Artworks & Paper
1
1935-1936 Fénykép-kiértékelés 1935-1936. Kézzel készült kiképzési jegyzet, fekete-fehér fotókkal (légifotókkal) gazdagon illusztrálva, az elülső borító sérült, hiányos, a 2. levélről a fotó hiányzik és a lap szakadt, a 3. levélen a fotó 2 sarka elvált a papírról, foltos, 22 sztl. lev.,33x20 cm
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
3344228
17201
490
0
4200
Military
Artworks & Paper
1
Az I. világháborúban szolgált amerikai 91. repülőszázad (91st Aero Squadron) tagjai Everett Richard Cook századparancsnokkal, nagyméretű fotó (modern előhívás), rajta kézzel írt feliratokkal, 17x24 cm + II. világháborús német katonai témájú fotó, rajta beazonosítandó, kézzel írt sorokkal, 13x9 cm
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment