Military

Number of items: 137

17189.

1 600 HUF

cca 1916 Katonatiszt portréja, számos kitüntetéssel (közte Koronás Érdemkereszt, Károly-csapatkereszt, stb.), nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, üvegezett fakeretben, kissé sérült, 24x18 cm (keret: 38x30 cm)
17190.

1 600 HUF

cca 1890 Katona fotója vizitkártya, hátulja sérült
17191.

800 HUF

cca 1943 Német katonákat ábrázoló 15 db fotó 9x14 cm-ig
17192.

5 000 HUF

cca 1914-1918 Magyar katonák árnyékszéknél, I. világháborús fotólap, 8,5x14 cm
17193.

10 000 HUF

cca 1930-1940 Magyar katona és csendőr, fotólap, a hátoldalon feliratozva, kis saroktöréssel, 13,5x8,5 cm
17194.

8 000 HUF

17195.

3 400 HUF
9,21
10,63

I. világháborús békegalambot ábrázoló faragás 1914-1918. TS jelzéssel, faragott kazettás kerettel. Olaj, fa. Külső méret 16x20 cm
17196.

15 000 HUF
40,65
46,88

1944. szept. 13. Diósgyőr bombázása a szövetséges légierő által, 4 db fotó, 6x9 cm
17198.

40 000 HUF
108,40
125,00

17199.

2 000 HUF

17200.

7 500 HUF
20,33
23,44

Az I. világháborúban szolgált amerikai 91. repülőszázad (91st Aero Squadron) tagjai Everett Richard Cook századparancsnokkal, nagyméretű fotó (modern előhívás), rajta kézzel írt feliratokkal, 17x24 cm + II. világháborús német katonai témájú fotó, rajta beazonosítandó, kézzel írt sorokkal, 13x9 cm
17201.

4 200 HUF
11,38
13,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF