Military Number of items: 137
3367918
17080
490
30000
Military
1907-,1917,1919 I. világháborús katona és hadifogoly kézzel írt naplója. Több száz oldalon 4 noteszben
30 000 HUF
3362862
17081
490
Military
1939 Csendőrségi Lapok. XXXIX. évf. 13-24 sz., 1939. júl. 1. - dec. 22. Szerk.: Besnyői Beöthy Kálmán őrnagy. Fél évfolyam. Bp., Stádium-ny., 4+433-880 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elejére egy 1940-e szám címlapját kötötték.
3 000 HUF
3367885
17082
490
Military
1914-1944 I. és II. világháborús tábori levelezőlap gyűjtemény, berakóban összesen 60 db
3 000 HUF
3366984
17083
490
Military
cca 1875 Katonaportré, porcelánkép utánzatú keményhátú fotó Tom Burato zárai műterméből, 10,5×6,5 cm
3 000 HUF
3366976
17084
490
Military
cca 1880 Fiatalember román tüzérségi ruhában, keményhátú fotó, 10,5×6,5 cm
3 000 HUF
3366993
17085
490
Military
1916 Tengerész portréja, keményhátú fotó egy polai műteremből, kopásnyomokkal, 10,5×6,5 cm
3 000 HUF
3365908
17086
490
Military
1915 Hutiray Gyula (1881-1938) ny. alezredes, a fotón még századosként kitüntetéseivel, Mindszenty (Pozsony) fotó, Hutiray a pozsonyi (Felvidék) jogi akadémián végzett jogászdoktor, autóversenyző, a háborúban a galíciai harctéren sok fotót készített, 13,5×8,5 cm
6 000 HUF
3366255
17087
490
Military
1895 Népfölkelési igazolványi könyv, két karton melléklettel
9 000 HUF
3366256
17088
490
Military
1916 Katonák civileknél beszállásolva "egy jóravaló zsidó családnál" feliratozott fotó 12x9 cm
5 000 HUF
3366902
17089
490
Military
1945.XI.16 Bp., szovjet hadifogságból hazatért hazatért katona gépelt sorai képeslapon, kissé sérült
2 000 HUF
3367217
17090
490
Military
Közkegyelem (az 1943. dec. 6-i legfelsőbb elhatározás, a 87.200/1943. I. M., a 9400/1943. B. M., a 218.000/1943. P. M. és a 84.000/1943 H. M. számú rendelet.). A jogi Hírlap törvénytára. Bp., 1943, Centrum. 950-977 p. Kiadói papírkötés, gerincen apró sérüléssel, borítón apró szakadásokkal. + 1943 Bp., meghívó műsoros táncestélyre a magyar honvédért
2 400 HUF
3359058
17091
490
Military
cca 1860-1900 Katonaportrék, 5 db vizitkártya, klf. műtermekből (Mayer György, Bp.; Bergtraun D., Losonc; stb.), változó állapotban, 10,5x6,5 cm körül
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house