Antique Number of items: 159
3338862
12282
487
Antique
Antik billenthető fedelű kínáló, 4 lábon, m: 15 cm
16 000 HUF
3331018
12283
487
Antique
Kossuth fejes szenes vasaló 19x22 cm
10 000 HUF
3337923
12284
487
22000
Antique
22 000 HUF
3335380
12285
487
Antique
Rohály Mária (-): Fohász. Tűzzománc, sáragérz-elemez, hátoldalán címkén jelzett. 20×15 cm. Fakeretben.
12 000 HUF
3335332
12286
487
Antique
Radnai Zoltán (1960-): Madonna Jézussal. Tűzzománc, 19,5×13 cm, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben
12 000 HUF
3337266
12287
487
Antique
Corona 1917 írógép, tokjában, tok zárja leesett, kis hibákkal, de összességében jó állapotban.
20 000 HUF
3336424
12288
487
Antique
Goldinger ezüstözött szerelékes méh alakú méztartó, üveg tartállyal, h: 15,5 cm
8 000 HUF
3336388
12289
487
Antique
Wawel fej másolat. Gipsz, fa tartóban, kis kopással, 20x15,5 cm /// A Wawel fejek reneszánsz fafejszobrok, amelyek a krakkói Wawel királyi kastély képviselőházának mennyezetét díszítik.
8 000 HUF
3336387
12290
487
Antique
8 000 HUF
3338185
12291
487
Antique
Japán jelenetes bronz kínáló, Meiji korszak, cca 1880-1900, 13x9 cm
18 000 HUF
3338182
12292
487
Antique
Barokk réz gyertyatartó, m: 26 cm
5 000 HUF
3338171
12293
487
Antique
2 darab réz sütőforma, d: 22 cm alatt
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house