Antique

Number of items: 159

Antik billenthető fedelű kínáló, 4 lábon, m: 15 cm
12282.

16 000 HUF
43,36
50,00

Kossuth fejes szenes vasaló 19x22 cm
12283.

10 000 HUF

12284.

22 000 HUF
59,62
68,75

Rohály Mária (-): Fohász. Tűzzománc, sáragérz-elemez, hátoldalán címkén jelzett. 20×15 cm. Fakeretben.
12285.

12 000 HUF

Radnai Zoltán (1960-): Madonna Jézussal. Tűzzománc, 19,5×13 cm, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben
12286.

12 000 HUF

Corona 1917 írógép, tokjában, tok zárja leesett, kis hibákkal, de összességében jó állapotban.
12287.

20 000 HUF
54,20
62,50

Goldinger ezüstözött szerelékes méh alakú méztartó, üveg tartállyal, h: 15,5 cm
12288.

8 000 HUF
32

Wawel fej másolat. Gipsz, fa tartóban, kis kopással, 20x15,5 cm /// A Wawel fejek reneszánsz fafejszobrok, amelyek a krakkói Wawel királyi kastély képviselőházának mennyezetét díszítik.
12289.

8 000 HUF

12290.

8 000 HUF

Japán jelenetes bronz kínáló, Meiji korszak, cca 1880-1900, 13x9 cm
12291.

18 000 HUF
48,78
56,25

Barokk réz gyertyatartó, m: 26 cm
12292.

5 000 HUF

2 darab réz sütőforma, d: 22 cm alatt
12293.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF