Antique

Number of items: 159

Kézzel festett modern ikon, hátoldalon certifikációval, 20x15 cm
12330.

8 000 HUF

1903 Faragott fa kulacs. "Nyelvében él a nemzet" felirattal, 1903 datálással, címeres díszítéssel, m: 36 cm
12331.

20 000 HUF
54,20
62,50
23

Szarvas figurával díszített alumínium névjegykártyatartó, 23x22x17 cm
12332.

22 000 HUF
59,62
68,75

Nikkelezett art deco asztali tükör, kopott, tükör sérült, m: 32 cm
12333.

5 000 HUF

Novagh antik tajtékpipa, Tajtékkő, mogyorófa, szaru, jelzett, h: 53 cm
12334.

12 000 HUF

12335.

6 000 HUF

12336.

24 000 HUF
65,04
75,00

Szabó Gyula (1907 - 1972): Gyertyatartó. Jelzett, bronz, m: 20 cm
12337.

8 000 HUF

Antik kínai festett lakkozott díszdoboz, kopott, 18x15x7 cm
12338.

15 000 HUF
40,65
46,88

Tika doboz. Faragott teakfa, Észak-India, cca 19. sz. vége, 20. sz. eleje, 11x11x10 cm
12339.

8 000 HUF

Tibeti cloisson dísztál. Réz, zománc, Kézzel festett, sérült fa tartóval d: 18 cm
12340.

3 000 HUF

Tibeti cloisson váza. Réz, zománc, Kézzel festett, fa talapzaton 22 cm
12341.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF