13718.
Closed 486. Online auction
Historical documents, manuscripts
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
1965 E. Szűcs: ,,Hatszögletű kemence aerodinamikája barnaszén égetésekor", orosz nyelvű tanulmány (kandidátusi értekezés) beragasztott ábrákkal, fotókkal, kissé sérült egészvászon-kötésben, 138 p.