13717.
Closed 486. Online auction
Historical documents, manuscripts
1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
1961 Biró Yvette: A francia film története. Előadások a filmművészetről 10-11. sz. (Gépelt kézirat). Bp., 1961, Művelődésügyi Minisztérium Filmfőigazgatósága, (1)+13 p. Fűzés nélkül, kis lapszéli sérülésekkel.