https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 89

Auction is over! Item soon called at the auction hall
~1970. "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" bronz és aranyozott bronz díjérem pár műgyantás címerrel (49mm) T:XF
1
31911.

~1970. "Ferencvárosi Torna Club (FTC, Fradi)" bronz és aranyozott bronz díjérem pár műgyantás címerrel (49mm) T:XF

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
~1970-1980. "Statisztika PSC" zománcozott bronz jelvény (15x15mm) T:AU
1
31912.

~1970-1980. "Statisztika PSC" zománcozott bronz jelvény (15x15mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
~1970-1980. "Borsodi Bányász Ökölvívó Szakosztály - 25 év" egyodlalas bronz emlékérem (103mm) T:AU
1
31913.

~1970-1980. "Borsodi Bányász Ökölvívó Szakosztály - 25 év" egyodlalas bronz emlékérem (103mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
2
 
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas bronz emlékplakett. Szign.: TI (90mm) T:AU
1
31914.

1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas bronz emlékplakett. Szign.: TI (90mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU
1
31915.

1972. "Országos Középiskolás Tornászbajnokság 1972 Dunaújváros" egyoldalas brpnz emlékplakett. Szign.:TI (90mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1973. "BEAC 75 - Budapest Egyetemi Atlétikai Club" kétoldalas aranyozott fém díjérem eredeti tokban (40mm) T:UNC
1
31916.

1973. "BEAC 75 - Budapest Egyetemi Atlétikai Club" kétoldalas aranyozott fém díjérem eredeti tokban (40mm) T:UNC

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2
1
31917.

1974. "Veszprém Megyei Vegyész Sportnap I." festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (64mm) + 1975. "SZMT. III. Megyei Téli Sportnap Veszprém 1975" festett porcelán emlékérem tokban (85mm) + 1983. "VII. Szakmunkástanuló Olimpia Veszprém 1983." egyoldalas Br felakasztható emlékérem (99mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2
1
31918.

1975. "IV. Szakmunkástanuló Sportnap - 30 év II" festett, jelzett hollóházi porcelán emlékérem (62mm) + 1982. "VI. Országos Sportnapok 1982" zománcfestett fém plakett (47x91mm) + Belga koronás fém emlékérem (60mm) T:1-,2

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1978. "Labdarúgó VB Argentina" peremén jelzett, stadion formájú Ag plakett, tanúsítvánnyal, fa dísztokban (67,63g/1.000/43x72mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
1
31919.

1978. "Labdarúgó VB Argentina" peremén jelzett, stadion formájú Ag plakett, tanúsítvánnyal, fa dísztokban (67,63g/1.000/43x72mm) T:UNC (eredetileg PP) patina

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU
1
31920.

1979. "IV. Egri Autós Hegyi Verseny" egyoldalas, öntött bronz plakett (~130-132mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, az érem hátoldalán a 4 döntős országgal, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:AU (eredetileg PP)
1
31921.

1982. "FIFA-Football VB Spanyolország" Ag emlékérem, az érem hátoldalán a 4 döntős országgal, eredeti tokban (35g/0.925/36x41mm) T:AU (eredetileg PP)

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
1
 
1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU
1
31922.

1985. "XXIII. Szabadfogású Birkózó Világbajnokság Budapest" bronz plakett (102x63mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment