https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 89

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Várhelyi György (1942- ) 1990. "Budapest 1990 / European Qualification for Junior Women" kétoldalas, öntött bronz spot emlékérem (59mm) T:AU
1
31887.

Várhelyi György (1942- ) 1990. "Budapest 1990 / European Qualification for Junior Women" kétoldalas, öntött bronz spot emlékérem (59mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság" kétoldalas bronz díjérem füllel (29mm) + 1935. "Budapest Sport Egyesület Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (40mm) + 1935. "Budapest Sport Egyesület Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (30mm) T:
1
31888.

~1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj / Bátorság Buzgalom Barátság" kétoldalas bronz díjérem füllel (29mm) + 1935. "Budapest Sport Egyesület Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (40mm) + 1935. "Budapest Sport Egyesület Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (30mm) T:

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
1911. "Miskolci Vasutas Sport Club - 1911" kétoldalas Zn sport emlékérem (40mm) T:XF hátoldalon kis oxidáció
1
31889.

1911. "Miskolci Vasutas Sport Club - 1911" kétoldalas Zn sport emlékérem (40mm) T:XF hátoldalon kis oxidáció

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU
1
31890.

~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
1927. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912-1927" bronz plakett (56x44mm) T:AU patina
1
31891.

1927. "Pénzintézeti Sportegyesületek Szövetsége 1912-1927" bronz plakett (56x44mm) T:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF
1
31892.

1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" Al díjérem (31x30mm) T:XF
1
31893.

1930 k. "Magyar Athletikai Szövetség" Al díjérem (31x30mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
~1930. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" ezüstözött bronz díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (42mm) T:XF patina
1
31894.

~1930. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" ezüstözött bronz díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (42mm) T:XF patina

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
4
 
1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF
1
31895.

1933. "Székesfehérvár M.A.SZ. II. Vidéki Bajnokság 1933 Július 30" bronz jelvény, hátoldalán "Gombgyár Sopron" gyártói jelzéssel (26x26mm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
1
31896.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest" aranyozott Br gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1934. "Kecskeméti Egyetemes Református Jogakadémia Atlétikai Clubja" kétoldalas bronz díjérem "Tennisz II." és dátum gravírozással (50mm) T:XF patina
1
31897.

1934. "Kecskeméti Egyetemes Református Jogakadémia Atlétikai Clubja" kétoldalas bronz díjérem "Tennisz II." és dátum gravírozással (50mm) T:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
1
31898.

1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment