Photo Number of items: 512
2949442
16408
483
Photo
1914 Vadászat. Fotólap, 14x9,5 cm
1 600 HUF
3205739
16409
483
Photo
cca 1920-1930 Jelmezben, fotólap, sérülésekkel, 9×13 cm
3 000 HUF
3205742
16410
483
Photo
1903 Nő népviseletben, fotólap Székely L. és Társa budapesti műterméből, 9×13 cm
3 000 HUF
3205913
16411
483
Photo
1897 Férfiportré, keményhátú fotó Rupprecht Mihály soproni műterméből, 10,5×6,5 cm
1 600 HUF
3137278
16412
483
Photo
cca 1900 Úr portréja, Dudás József honvéd tábornok (??), vizitkártya Uher Ödön budapesti műterméből, 10,5x6,5 cm
6 000 HUF
3242224
16413
483
Photo
1880 Férfiportré, hátoldalán román ny. dedikációval testvére részére és olvashatatlan névvel, keményhátú fotó August Meinhardt erdélyi (Hermannstadt/Nagyszeben, Karlsburg/Gyulafehérvár, Mediasch/Meggyes, Schässburg/Segesvár) műterméből, felső sarkaiban vágott, 10×6,5 cm
3 000 HUF
3242269
16414
483
Photo
cca 1900-1910 Fiatal urakról készült 3 db portré, egyik Váradi Rezső tanító által aláírt és hátoldalán nehezen olvasható dedikációval (kissé foltos), keményhátú fotó Joánovics testvérek kolozsvári műterméből, kissé kopott és részben foltos, 10,5×6 cm
3 000 HUF
3242259
16415
483
Photo
2 600 HUF
3242262
16416
483
Photo
cca 1890-1900 Férfiportré, keményhátú fotó Ferenczy Lukács székelyudvarhelyi műterméből, kissé kopott, 11×6,5 cm körüli méretben
2 800 HUF
3213545
16417
483
Photo
cca 1910-1940 Vegyes fotó tétel, 9 db fotó, sérülésekkel, 8,5×6 és 13,5×8,5 cm
1 200 HUF
3281348
16418
483
Photo
cca 1930, épület keményhátú fotója, 6,5x10,5 cm
1 000 HUF
3275503
16419
483
Photo
cca 1920-1940 Népviselet, folklór témájú fotólap, az egyik megírva, változó állapotban, 13,5x8,5 cm körül
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house