Photo

Number of items: 512

cca 1900 Koreai részletek, 4 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
16228.

4 000 HUF

cca 1900 Oroszországi részletek, 7 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
16229.

5 000 HUF

cca 1940 Arad, lakóház, hátoldalon feliratozott fotó, felületén törésnyomok, 8,5×11,5 cm
16230.

1 600 HUF

Czeizing Lajos (1922-1985): Fertőd, Esterházy-kastély, 2 db pecséttel jelzett fotó, 12×14 és 11,5×18,5 cm
16231.

2 400 HUF

cca 1870 Karlsbad, Karlovy Vary, CZ. 8 db feliratozott sztereofotó / 8 stereo photos of Karlsbad 18x9 cm
16232.

24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1900 Zimony, vasútállomás, kartonra ragasztott fotó, 10,5×16,5 cm
16233.

6 000 HUF

1956 Petőháza, vasúti híd építési munkálatait ábrázoló fotók, össz. 8 db, a hátoldalon feliratozva, 12x9 cm
16234.

1 800 HUF

cca 1910 Felsőújvár (Felsőmarosújvár), Alsó-Fehér vármegye, gróf Teleki Ádám kastélya, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozva, az Erdélyi Kárpát-Egyesület (Kolozsvár) bélyegzőjével, kissé foltos, 18x13 cm
16235.

5 000 HUF

cca 1880/1890, 3 darab keményhátú fotó tiroli városképekről, B. Johannes cs. és kir. udvari fényképész műterméből, minimális kopással, 11,5x16,5 cm
16236.

2 000 HUF

16237.

40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1950-1960 Miskolci, diósgyőri, városképek, életképek, felvonulások. Szentkereszti Béla részben jelzett, jelzetlen felvételei összesen kb 50 db db 14x9 cm
16238.

4 000 HUF

cca 1900 Szinérváralja, római katolikus templom, kartonra kasírozott fotó, 8×10 cm
16239.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF