22004.
Closed 483. Online auction
Jewellery and precious metal items
140 000 HUF
cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal