Photo

Number of items: 446

Makay Margit (1891-1989) színművésznő portréja. A Nova Foto Műterem felvétele. (1938 körül) Vintázs, zselatinos ezüst nagyítás, retusált. Mérete: 233x174 mm, egy 382x280 mm-es méretű fotókartonon. A fotó alatt a műterem megnevezése, hátoldalán a felvétel készülésének feltételezhető dátuma. Jó állapotú fotó, enyhén sérült fotókartonon. Ritka felvétel.
16158.

3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1922 Budapest, a Hungária fotóműteremben készült, keményhátú, vintage fotó, 21,5x13 cm
16159.

2 000 HUF

cca 1870-1900Vegyes fotó tétel, 5 db, aradi műtermekből (2 db Ravasz Imre, Auerbach és Wagha, Honisch L. István, Berze Gyula), közte foltos, egy sérült, 10x6 cm és 11x7 cm közötti méretben
16160.

1 800 HUF

cca 1860-1880, 6 darab fotó pesti műtermekből, 10,5x6,5 cm
16161.

3 000 HUF

cca 1880-1900, 22 darab keményhátú fotó, közte kassai, győri, pápai, tapolcai, pesti, szegedi, kaposvári műtermekből, 11x7 cm
16162.

5 000 HUF
9

cca 1880-1900, 3 darab keményhátú fotó soproni műtermekből, közte díszes verso, 10x7 cm alatt
16163.

1 800 HUF

cca 1880-1900 Előkelő házaspár portréja, keményhátú fotó, hátoldalán német és magyar nyelvű felirattal, kissé sérült, körbevágva, 18x14,5 cm
16164.

4 000 HUF

cca 1885-1915 Vegyes keményhátú fotó tétel (közte társaság katonatisztekkel), össz. 10 db, változó méretben és állapotban (több sérült)
16165.

2 400 HUF

Louis Gundlach balettáncos és koreográfus fotója kabinetfotó 11x21 cm
16166.

4 000 HUF

cca 1865 Férfiportré, keményhátú fotó Schrecker Ignác pesti műterméből, 10,5×6,5 cm
16167.

4 000 HUF

1987 Verklis öregúr, 3 db fotó, Karai Sándor pecséttel jelzett felvételei, 15x10,5 cm
16168.

1 000 HUF

cca 1930 Kártyázó társaság, fotólap, jelzés nélkül, 8,5x13,5 cm
16169.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF