https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 446

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1871 Kassai Vidor (1840-1928) színművész vizitkártya fotó Ciehulski marosvásárhelyi műterméből verzóján a műterem képével. Újságban megjelent fotó
1
16146.

1871 Kassai Vidor (1840-1928) színművész vizitkártya fotó Ciehulski marosvásárhelyi műterméből verzóján a műterem képével. Újságban megjelent fotó

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
2
 
cca 1931 előtti felvételek Josephine Baker (1906-1975) francia énekesnőről, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm
1
16147.

cca 1931 előtti felvételek Josephine Baker (1906-1975) francia énekesnőről, 3 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 21x15 cm és 10x15 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Eltérő időben készült felvételek Marilyn Monroe (korábban Norma Jeane) (1926-1962) amerikai színésznőről, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 15x10 cm
1
16148.

Eltérő időben készült felvételek Marilyn Monroe (korábban Norma Jeane) (1926-1962) amerikai színésznőről, 5 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm és 15x10 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
cca 1930 Kittenberger Kálmán (1881-1958) Afrika-kutató, zoológus, tanár, vadász és természettudományi író vadászpuskával a kezében, fotó, jelzés nélkül, hátoldalán nevesített, 6,5x10,5 cm
1
16149.

cca 1930 Kittenberger Kálmán (1881-1958) Afrika-kutató, zoológus, tanár, vadász és természettudományi író vadászpuskával a kezében, fotó, jelzés nélkül, hátoldalán nevesített, 6,5x10,5 cm

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
2
 
cca 1990-2000 Kányádi Sándor költő mások társaságában, 3 db fotó, az egyik felületén karcolásokkal, 9x14 cm
1
16150.

cca 1990-2000 Kányádi Sándor költő mások társaságában, 3 db fotó, az egyik felületén karcolásokkal, 9x14 cm

 
Sold
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
1
 
1894 báró Eötvös Irén (1869-1937) és férje kutasi Radisics György (1859-1931), 1911-1918 között a M. kir. Mezőgazdasági Múzeum igazgatója, Koller Károly utódai budapesti, császári és királyi udvari fényképészeti műtermében készült keményhátú vintage fotó, szárazpecséttel jelzett és datált, hátoldalán feliratozva, 20,5x11 cm
1
16151.

1894 báró Eötvös Irén (1869-1937) és férje kutasi Radisics György (1859-1931), 1911-1918 között a M. kir. Mezőgazdasági Múzeum igazgatója, Koller Károly utódai budapesti, császári és királyi udvari fényképészeti műtermében készült keményhátú vintage fotó, szárazpecséttel jelzett és datált, hátoldalán feliratozva, 20,5x11 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
3
 
cca 1910 Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának fotója, keményhátú fotó Kürti D. Dezső soproni műterméből, körbevágott, 17x11 cm
1
16152.

cca 1910 Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának fotója, keményhátú fotó Kürti D. Dezső soproni műterméből, körbevágott, 17x11 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
1
16153.

1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1
16154.

cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó
1
16155.

Ecker Lili (1905-1961)  Sárdy János (1902-1959) színművész első feleségéről készült két fotó

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm
1
16156.

Féner Tamás (1938-): Portrék (Scheiber Sándor, Karafiáth Orsolya, Vásári Tamás, Baranyi András, stb...), 8 db fotó karton ragasztva, jelzett, 15×10 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Híres magyar orvosok fényképalbuma. 23 db fénykép: Ángyán János, Teschler László, Nyitrai Béla, Blaskü Róbert, Bokrétás András, Jakab Mihály, Kerekes Kálmán, Donhoffer Szilárd, Malasits Gyula, Varga László, Weisz Miksa, Schwartz Sándor, Bartos Gábor, Hunyor Ferenc, Nagy Hilda, Czike Antal, Mittag Margit, Szilárd Zoltán, Szikszóy Kálmán, Fónay István, Petrás Pál, Kellermann Emil, Kovács Medárd, Fáy Kálmán.
1
16157.

Híres magyar orvosok fényképalbuma. 23 db fénykép: Ángyán János, Teschler László, Nyitrai Béla, Blaskü Róbert, Bokrétás András, Jakab Mihály, Kerekes Kálmán, Donhoffer Szilárd, Malasits Gyula, Varga László, Weisz Miksa, Schwartz Sándor, Bartos Gábor, Hunyor Ferenc, Nagy Hilda, Czike Antal, Mittag Margit, Szilárd Zoltán, Szikszóy Kálmán, Fónay István, Petrás Pál, Kellermann Emil, Kovács Medárd, Fáy Kálmán.

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment