https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 446

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1930 Három Kodály tanítványt megörökítő felvétel: Kerényi György (1902-1986) zeneszerző, népzenekutató, karnagy; Bárdos Lajos (1899-1986) Kossuth-díjas zeneszerző, karnagy, zenetudós; Tóth Aladár (1898-1968) Kossuth-díjas zenetörténész, zenekritikus és egy beazonosítandó hölgy csoportképe a Badacsony tetején. Fotó, jelzés nélkül, későbbi előhívás, hátoldalán Keresztury Dezső autográf feliratával. 10x15 cm
1
16133.

cca 1930 Három Kodály tanítványt megörökítő felvétel: Kerényi György (1902-1986) zeneszerző, népzenekutató, karnagy; Bárdos Lajos (1899-1986) Kossuth-díjas zeneszerző, karnagy, zenetudós; Tóth Aladár (1898-1968) Kossuth-díjas zenetörténész, zenekritikus és egy beazonosítandó hölgy csoportképe a Badacsony tetején. Fotó, jelzés nélkül, későbbi előhívás, hátoldalán Keresztury Dezső autográf feliratával. 10x15 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Ferenc Józsefről és IV. Károlyról készült fotók, 8 db, későbbi előhívások, 9×13 cm
1
16134.

Ferenc Józsefről és IV. Károlyról készült fotók, 8 db, későbbi előhívások, 9×13 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
2
 
cca 1910 Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő kabinetfotója színpadi szerepben 11x16 cm
1
16136.

cca 1910 Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő kabinetfotója színpadi szerepben 11x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő 2 db fotója nagyobbik: 10x15 cm
1
16137.

Dohnányi Ernőné Galafrés Elza (1879-1977) színésznő 2 db fotója nagyobbik: 10x15 cm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
1943 Feiser Sándor fogathajtó bajnok fotója,13,5x8,5 cm
1
16138.

1943 Feiser Sándor fogathajtó bajnok fotója,13,5x8,5 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm
1
16139.

Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely festőművész párizsi műtermében. Fotó, hátoldalán pecséttel jelzett. 16x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Victor Vasarely in his studio. Photo, signed with stamp on the reverse. 16x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm
1
16140.

Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, a hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 16x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm
1
16141.

Rodolf Hervé (1957-2000): Victor Vasarely (1906-1997) festőművész párizsi műtermében, hátoldalán pecséttel jelzett fotó, 23,5x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880 Munkácsy Mihály (1844-1900) párizsi tartózkodása idején készült portréja, keményhátú kabinetfotó, Ad. Braun & Cie műterem, Párizs, hátoldalán kisebb ázásnyommal, 16,5x11 cm
1
16142.

cca 1880 Munkácsy Mihály (1844-1900) párizsi tartózkodása idején készült portréja, keményhátú kabinetfotó, Ad. Braun & Cie műterem, Párizs, hátoldalán kisebb ázásnyommal, 16,5x11 cm

 
Sold
Starting price:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Number of bids:
2
 
1865 Vass József (1813-1873) klasszika-filológus, történész, piarista áldozópap, tanár, az Erdélyi Múzeum-Egyesület tagja; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alja vágott, 9,5x6 cm
1
16143.

1865 Vass József (1813-1873) klasszika-filológus, történész, piarista áldozópap, tanár, az Erdélyi Múzeum-Egyesület tagja; vizitkártya Schrecker Ignác (1834-1888) pesti műterméből, alja vágott, 9,5x6 cm

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
1
 
cca 1880 Plotényi János (1807-?) bányamérnök, híres ungvári zenekedvelő, Nagylázi Plotényi Nándor (1844-1933) hegedű- és zongoraművész apja, két lányával Plotényi Walburgával és Wilhelminával, valamint unokájával, Jenővel, előadás közben, hangszereikkel, fotó, a felületén foltokkal, paszpartuban, üvegezett fakeretben, a hátoldalán feliratozva, 14x18 cm, keret: 26x35 cm
1
16144.

cca 1880 Plotényi János (1807-?) bányamérnök, híres ungvári zenekedvelő, Nagylázi Plotényi Nándor (1844-1933) hegedű- és zongoraművész apja, két lányával Plotényi Walburgával és Wilhelminával, valamint unokájával, Jenővel, előadás közben, hangszereikkel, fotó, a felületén foltokkal, paszpartuban, üvegezett fakeretben, a hátoldalán feliratozva, 14x18 cm, keret: 26x35 cm

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Szepesi Györgyöt, Vitray Tamást és Somogyvári Rudolfot ábrázoló fotók, 3 db, 6x4 cm és 14x9 cm között
1
16145.

Szepesi Györgyöt, Vitray Tamást és Somogyvári Rudolfot ábrázoló fotók, 3 db, 6x4 cm és 14x9 cm között

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment