https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 74

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F
1
31517.

Szovjetunió 1982. "Biatlon - 'Izmash'" Br díjérem műanyag tokban (57mm) + Magyarország 1945. 10.000P T:AU,F patina / Soviet Union 1982. 'Biathlon - 'Izmash'" Br award medal in original case (57mm) + Hungary 1945. 10.000 Pengő C:AU,F

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött bronz emkékérem (61mm) T:AU
1
31518.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött bronz emkékérem (61mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF
1
31519.

1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina
1
31520.

Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, gravírozott "Szenior korm. négyes BPest 1943. VI. 26-27 - I." szöveggel (50mm) T:AU patina
1
31521.

Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, gravírozott "Szenior korm. négyes BPest 1943. VI. 26-27 - I." szöveggel (50mm) T:AU patina

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Országos Leventeverseny 1943" kétoldalas bronz díjérem (33mm) T:AU
1
31522.

Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Országos Leventeverseny 1943" kétoldalas bronz díjérem (33mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
2
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:AU (eredetileg PP) folt
1
31523.


Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:AU (eredetileg PP) folt

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Csillag István (1881-1968) ~1909. "Spárta Atlétikai Klub" bronz díjplakett márvány talapzatra erősítve, gravírozott "Dr. Barta Bélának szeretettel" bronz táblácskával (60x35mm; talapzat: 145x100x30mm) T:XF,VF a márványon sérülés
1
31524.

Csillag István (1881-1968) ~1909. "Spárta Atlétikai Klub" bronz díjplakett márvány talapzatra erősítve, gravírozott "Dr. Barta Bélának szeretettel" bronz táblácskával (60x35mm; talapzat: 145x100x30mm) T:XF,VF a márványon sérülés

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Fülöp Zoltán (1951-) ~1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Donatello Gattamelata lovas szobra" ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (160mm) T:AU
1
31525.

Fülöp Zoltán (1951-) ~1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Donatello Gattamelata lovas szobra" ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (160mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Fülöp Zoltán (1951-) ~1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Antonio Canova szobra Pauline Bonaparte-ról" ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (160mm) T:AU
1
31526.

Fülöp Zoltán (1951-) ~1990. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság - Antonio Canova szobra Pauline Bonaparte-ról" ezüst éremtervezet gipsz előlapi NEGATÍV nagyminta (160mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph
1
31527.

Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
1
31528.

Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment