https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 74

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kiss Nagy András (1930-1997) "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966" Kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T.:AU,XF patina
1
31529.

Kiss Nagy András (1930-1997) "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966" Kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T.:AU,XF patina

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Birkózás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1247" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (30,91g/0.925/42,5mm) T:PP patina
1
31530.

Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Birkózás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1247" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (30,91g/0.925/42,5mm) T:PP patina

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
1
 
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Al díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU
1
31531.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Al díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
1977. "MTK" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rétfalvi Sándor (1941-2021) (50mm) T:XF
1
31532.

1977. "MTK" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rétfalvi Sándor (1941-2021) (50mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (33mm) T:2
1
31533.

Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (33mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina
1
31534.

1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Telcs Ede (1872-1948) ~1930. "A Magyar Athletikai Szövetség / Távol Női Bajn. II. 1939" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (17.11g/0.800/30,5x30,5mm) T:2-
1
31535.

Telcs Ede (1872-1948) ~1930. "A Magyar Athletikai Szövetség / Távol Női Bajn. II. 1939" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (17.11g/0.800/30,5x30,5mm) T:2-

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
2
 
~1900-1920. Bronz vívó emlékérem mellszalagon (33mm) T:XF patina
1
31536.

~1900-1920. Bronz vívó emlékérem mellszalagon (33mm) T:XF patina

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
~1920. kétoldalas bronz lövészeti díjérem eredeti tokban (49mm) T:AU patina
1
31537.

~1920. kétoldalas bronz lövészeti díjérem eredeti tokban (49mm) T:AU patina

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
1928. "25 éves az ILSZ (Ifjúsági Labdarúgó Szövetség)" kétoldalas bronz díjérem (45mm) T:XF,VF patina
1
31538.

1928. "25 éves az ILSZ (Ifjúsági Labdarúgó Szövetség)" kétoldalas bronz díjérem (45mm) T:XF,VF patina

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
1930-1939. 5db-os sakk díjérem-tétel, közte ezüstözött T:XF,VF patina
1
31539.

1930-1939. 5db-os sakk díjérem-tétel, közte ezüstözött T:XF,VF patina

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
17
 
~1930. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" ezüstözött bronz díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (42mm) T:XF patina
1
31540.

~1930. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" ezüstözött bronz díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (42mm) T:XF patina

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment