https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Watches Number of items: 50
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3282147
12140
482
0
220000
Watches
Artworks & Paper
1
Omega Seamaster Chronometer cal 751 ca 1970 férfi automata karóra, szép számlappal, Omega bőr szíjjal, eredeti koronával, működőképes, tisztításra szorul d: 38 mm
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
3201048
12141
482
0
340000
Watches
Artworks & Paper
1
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban 240x200x170 mm
The item is not available
Starting price:
340 000 HUF
3143291
12142
482
0
85000
Watches
Artworks & Paper
1
Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm
The item is not available
Starting price:
85 000 HUF
3294252
12143
482
0
80000
Watches
Artworks & Paper
1
Girard Perregoux kézi felhúzós férfi karóra, 101-892 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett szerkezet, eredeti korona. Aranyozott ezüst (Ag) szíjjal. 30x34 mm
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
3268711
12144
482
0
5000
Watches
Artworks & Paper
1
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, hiánnyal, nem működik, bruttó 61g
Starting price:
5 000 HUF
3272012
12145
482
0
12000
Watches
Artworks & Paper
1
Ezüst (Ag) tokos női óra, jelzett, markazit kövekkel, bruttó 23g
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3292567
12146
482
0
6000
Watches
Artworks & Paper
1
Seiko 5 automata dátumkijelzős karóra, működik, szép állapotban d: 36 mm
Starting price:
6 000 HUF
3292540
12147
482
0
4800
Watches
Artworks & Paper
1
Certina Automatic férfi karóra, dátumkijelzéssel, bőr szíjjal, nem működik, 35x33 mm
Starting price:
4 800 HUF
3292549
12148
482
0
5500
Watches
Artworks & Paper
1
Orient Crystal karóra, 21 köves, mechanikus, működik, bőr szíjjal, d: 35 mm
Starting price:
5 500 HUF
3292558
12149
482
0
5500
Watches
Artworks & Paper
1
Orient Crystal karóra, 21 köves, mechanikus, működik, bőr szíjjal, d: 35 mm
Starting price:
5 500 HUF
3292554
12150
482
0
6000
Watches
Artworks & Paper
1
Seiko Automatic karóra, dátumkijelzéssel, bőr szíjjal, működik, 17 köves, d: 35 mm
Starting price:
6 000 HUF
3293486
12151
482
0
4000
Watches
Artworks & Paper
1
Doxa by Synchron férfi karóra, nem működik, sérült üveggel, d: 32mm
Starting price:
4 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment