https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 50

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Omega Seamaster Chronometer cal 751 ca 1970 férfi automata karóra, szép számlappal, Omega bőr szíjjal, eredeti koronával, működőképes, tisztításra szorul d: 38 mm
1
12140.

Omega Seamaster Chronometer cal 751 ca 1970 férfi automata karóra, szép számlappal, Omega bőr szíjjal, eredeti koronával, működőképes, tisztításra szorul d: 38 mm

 
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
596,21
EUR
,
687,50
USD
Number of bids:
0
 
Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban   240x200x170 mm
1
12141.

Jaeger Le Coultre Atmos asztali óra 528-6 szerkezettel Aranyozott tok, üveg oldalakkal. Az óraszerkezet felhúzást nem igényel. A szerkezet hátán található tartály klóretán gázt, egy membránt és egy spirálrugót tartalmaz. A gáz a hőmérséklet legapróbb változására tágul vagy szűkül, ezzel mozgatva a membránt. 1 Celsius-fok hőmérséklet-változás hatására a szerkezet 48 órányi járástartalékot képez cca 1970. Szerkezetszám 105205; Tok korrodált, az üveg karcos, a szerkezet elindult de átnézést igényel, a szerkezet és a számlap szép állapotban 240x200x170 mm

 
The item is not available
Starting price:
340 000 HUF
921,41
EUR
,
1 062,50
USD
Number of bids:
0
 
Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm
1
12142.

Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm

 
The item is not available
Starting price:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Number of bids:
0
 
Girard Perregoux kézi felhúzós férfi karóra, 101-892 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett szerkezet, eredeti korona. Aranyozott ezüst (Ag) szíjjal. 30x34 mm
1
12143.

Girard Perregoux kézi felhúzós férfi karóra, 101-892 szerkezettel. Jelzett tok, jelzett szerkezet, eredeti korona. Aranyozott ezüst (Ag) szíjjal. 30x34 mm

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, hiánnyal, nem működik, bruttó 61g
1
12144.

Ezüst (Ag) tokos zsebóra, hiánnyal, nem működik, bruttó 61g

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) tokos női óra, jelzett, markazit kövekkel, bruttó 23g
1
12145.

Ezüst (Ag) tokos női óra, jelzett, markazit kövekkel, bruttó 23g

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Seiko 5 automata dátumkijelzős karóra, működik, szép állapotban d: 36 mm
1
12146.

Seiko 5 automata dátumkijelzős karóra, működik, szép állapotban d: 36 mm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
24
 
Certina Automatic férfi karóra, dátumkijelzéssel, bőr szíjjal, nem működik, 35x33 mm
1
12147.

Certina Automatic férfi karóra, dátumkijelzéssel, bőr szíjjal, nem működik, 35x33 mm

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
13
 
Orient Crystal karóra, 21 köves, mechanikus, működik, bőr szíjjal, d: 35 mm
1
12148.

Orient Crystal karóra, 21 köves, mechanikus, működik, bőr szíjjal, d: 35 mm

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
7
 
Orient Crystal karóra, 21 köves, mechanikus, működik, bőr szíjjal, d: 35 mm
1
12149.

Orient Crystal karóra, 21 köves, mechanikus, működik, bőr szíjjal, d: 35 mm

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
12
 
Seiko Automatic karóra, dátumkijelzéssel, bőr szíjjal, működik, 17 köves, d: 35 mm
1
12150.

Seiko Automatic karóra, dátumkijelzéssel, bőr szíjjal, működik, 17 köves, d: 35 mm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
15
 
Doxa by Synchron férfi karóra, nem működik, sérült üveggel, d: 32mm
1
12151.

Doxa by Synchron férfi karóra, nem működik, sérült üveggel, d: 32mm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
7
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment