Watches

Number of items: 50

14K arany (Au) Omega zsebóra. Jelzett tok, jelzett arany porvédő, működő, szép állapotban, d: 46 mm. Hozzá óra tok és fém óralánc, bruttó: 59,6 g
12164.

340 000 HUF
921,41
1 062,50

12165.

30 000 HUF
81,30
93,75

Junghans falióra, kicsit laza résszel, kulccsal, 49x29 cm
12166.

5 000 HUF

1872 Tokaj Jonas Weinstock órás áltíl készített parasztóra. Feles ütős, ingajáratos, da dobozban, festett üveg lapos. Sérült üvegekkel. Matricával jelzett. Külső méret 30x35 cm
12167.

20 000 HUF
54,20
62,50

Tündéres fali quartz óra, kopásokkal, d: 21 cm
12168.

1 000 HUF

Kézzel festett svéd fa falióra kvarc szerkezettel 27x47 cm
12169.

3 400 HUF
9,21
10,63

12170.

6 000 HUF

Reliance Antimagnetic karóra, másodperc segédkörrel, benne sérült mutatóval, szíj nélkül, karcos, sérült üveggel
12171.

40 000 HUF
108,40
125,00

Swarovski női karóra. Kristályokkal díszített kvarc szerkezettel, bőr szíjjal, jelzett, működik. 25x22 mm
12172.

24 000 HUF
65,04
75,00

Shakespeare témájú modern kvarc óra, újszerű, számlap d: 30 mm
12173.

2 600 HUF
7,05

5 darab női karóra
12174.

5 darab női karóra

2 400 HUF

Stopper, kronográf, kézi felhúzós, szépem működik. 51 mm
12175.

60 000 HUF
162,60
187,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF