Watches Number of items: 50
3295227
12164
482
340000
Watches
14K arany (Au) Omega zsebóra. Jelzett tok, jelzett arany porvédő, működő, szép állapotban, d: 46 mm. Hozzá óra tok és fém óralánc, bruttó: 59,6 g
340 000 HUF
2955556
12165
482
30000
Watches
30 000 HUF
3274680
12166
482
Watches
Junghans falióra, kicsit laza résszel, kulccsal, 49x29 cm
5 000 HUF
3273501
12167
482
Watches
1872 Tokaj Jonas Weinstock órás áltíl készített parasztóra. Feles ütős, ingajáratos, da dobozban, festett üveg lapos. Sérült üvegekkel. Matricával jelzett. Külső méret 30x35 cm
20 000 HUF
2777878
12168
482
Watches
Tündéres fali quartz óra, kopásokkal, d: 21 cm
1 000 HUF
3219372
12169
482
3400
Watches
Kézzel festett svéd fa falióra kvarc szerkezettel 27x47 cm
3 400 HUF
2953654
12170
482
Watches
6 000 HUF
3129879
12171
482
40000
Watches
Reliance Antimagnetic karóra, másodperc segédkörrel, benne sérült mutatóval, szíj nélkül, karcos, sérült üveggel
40 000 HUF
3259816
12172
482
24000
Watches
Swarovski női karóra. Kristályokkal díszített kvarc szerkezettel, bőr szíjjal, jelzett, működik. 25x22 mm
24 000 HUF
3271130
12173
482
Watches
Shakespeare témájú modern kvarc óra, újszerű, számlap d: 30 mm
2 600 HUF
3274405
12174
482
Watches
2 400 HUF
3124171
12175
482
60000
Watches
Stopper, kronográf, kézi felhúzós, szépem működik. 51 mm
60 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house