Art-ceramics
Number of items: 243
3291155
11657
481
5500
Art-ceramics
Benzinkút persely. Kerámia, m: 24 cm
5 500 HUF
3291154
11658
481
3800
Art-ceramics
Scheurich csorgatott mázas nagyváza. Jelzett, kis kopással, m: 41,5 cm
3 800 HUF
3291130
11659
481
5500
Art-ceramics
Német mohaszínű vintage váza. Jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
5 500 HUF
3291132
11660
481
4200
Art-ceramics
Retro német vörösmázas váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
4 200 HUF
3265654
11661
481
Art-ceramics
Zöld kerámia váza. 33 cm Hibátlan, jelzés nélkül
2 400 HUF
3291094
11662
481
Art-ceramics
Padlóváza, német iparművész kerámia plasztikus díszítésekkel, jelzett, hibátlan. 41 cm
4 000 HUF
3291292
11663
481
Art-ceramics
Király mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan d:14 cm, m: 15 cm
5 000 HUF
3291288
11664
481
Art-ceramics
Erdélyi István: Retro váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 26 cm
5 000 HUF
3291290
11665
481
Art-ceramics
Függő kaspó. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan d: 15 cm
5 000 HUF
3291287
11666
481
Art-ceramics
Halas tálka, alján bőr borítással. Kézzel festett, j. nem látszik, hibátlan 11x24 cm
5 000 HUF
3290712
11667
481
Art-ceramics
Tűzoltó. Mázas kerámia, figura, cca 20. sz. közepe, mázhibával, m: 18 cm
6 000 HUF
3289343
11668
481
Art-ceramics
Szilágyi Mária: Hölgy virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 28 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m