Art-ceramics

Number of items: 243

Benzinkút persely. Kerámia, m: 24 cm
11657.

5 500 HUF
14,91
17,19

Scheurich csorgatott mázas nagyváza. Jelzett, kis kopással, m: 41,5 cm
11658.

3 800 HUF
10,30
11,88

Német mohaszínű vintage váza. Jelzett, hibátlan, m: 30,5 cm
11659.

5 500 HUF
14,91
17,19

Retro német vörösmázas váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11660.

4 200 HUF
11,38
13,13

Zöld kerámia váza. 33 cm Hibátlan, jelzés nélkül
11661.

2 400 HUF

Padlóváza, német iparművész kerámia plasztikus díszítésekkel, jelzett, hibátlan. 41 cm
11662.

4 000 HUF

Király mázas kerámia gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan d:14 cm, m: 15 cm
11663.

5 000 HUF

Erdélyi István: Retro váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 26 cm
11664.

5 000 HUF
13

Függő kaspó. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan d: 15 cm
11665.

5 000 HUF

Halas tálka, alján bőr borítással. Kézzel festett, j. nem látszik, hibátlan 11x24 cm
11666.

5 000 HUF

Tűzoltó. Mázas kerámia, figura, cca 20. sz. közepe, mázhibával, m: 18 cm
11667.

6 000 HUF

Szilágyi Mária: Hölgy virágcsokorral. Jelzett, minimális kopással, m: 28 cm
11668.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF