Art-ceramics
Number of items: 243
3089862
11621
481
4200
Art-ceramics
cca 1950 Design retro váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
4 200 HUF
3075427
11622
481
Art-ceramics
Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
2 800 HUF
3227035
11623
481
3400
Art-ceramics
Német iparművész kerámia padlóváza. Mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm
3 400 HUF
3222962
11624
481
4200
Art-ceramics
Retro német iparművész váza, jelzett, m: 30 cm
4 200 HUF
3222734
11625
481
Art-ceramics
3 db régi mázas cserép disztál és kancsó. Kézzel festett, XIX. sz. apróbb sérülésekkel d: 30 cm-ig
4 000 HUF
3161472
11626
481
900
Art-ceramics
Csorgatott többszínű kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm
3229232
11627
481
3400
Art-ceramics
Iparművész kínáló, jelzett, kis kopással, 18x18 cm
3 400 HUF
3229865
11628
481
Art-ceramics
Retro német narancsvörös füles váza. Jelzett, m: 25,5 cm
3 000 HUF
3169613
11629
481
3200
Art-ceramics
Afrikai kerámia fali dísz. Mázas keráma, jelzés nélkül, hibátlan 25 cm
3 200 HUF
3174051
11630
481
3200
Art-ceramics
Retro iparművész dísztál, jelzés nélkül, d: 20 cm
3 200 HUF
3028602
11631
481
2200
Art-ceramics
Ikebana váza. Máza kerámia, jelzés nélkül, mázrepedésekkel 18x18 cm
2 200 HUF
3161608
11632
481
700
Art-ceramics
Retro plasztikusan is díszített felületű váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 18 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m