Art-ceramics

Number of items: 243

cca 1950 Design retro váza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 17 cm
11621.

4 200 HUF
11,38
13,13

Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
11622.

2 800 HUF

Német iparművész kerámia padlóváza. Mázas, kézzel festett, jelzett, hibátlan 41 cm
11623.

3 400 HUF
9,21
10,63

Retro német iparművész váza, jelzett, m: 30 cm
11624.

4 200 HUF
11,38
13,13

3 db régi mázas cserép disztál és kancsó. Kézzel festett, XIX. sz. apróbb sérülésekkel d: 30 cm-ig
11625.

4 000 HUF

Csorgatott többszínű kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, m: 16 cm
11626.

900 HUF
2,44
2,81

Iparművész kínáló, jelzett, kis kopással, 18x18 cm
11627.

3 400 HUF
9,21
10,63

Retro német narancsvörös füles váza. Jelzett, m: 25,5 cm
11628.

3 000 HUF

Afrikai kerámia fali dísz. Mázas keráma, jelzés nélkül, hibátlan 25 cm
11629.

3 200 HUF
8,67
10,00

Retro iparművész dísztál, jelzés nélkül, d: 20 cm
11630.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ikebana váza. Máza kerámia, jelzés nélkül, mázrepedésekkel 18x18 cm
11631.

2 200 HUF
5,96
6,88

Retro plasztikusan is díszített felületű váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 18 cm
11632.

700 HUF
1,90
2,19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF