Art-ceramics

Number of items: 243

Miska kancsó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 23 cm
11645.

4 600 HUF
12,47
14,38

Király hamutál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 14 cm
11646.

3 600 HUF
9,76
11,25

11647.

4 000 HUF

Vizes edény. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kopásokkal 30 cm
11648.

4 800 HUF
13,01
15,00

Retro német váza, jelzett, kis kopással, m: 16 cm
11649.

3 200 HUF
8,67
10,00

Régi fajansz tányér, korának megfelelő sérülésekkel, d: 20 cm
11650.

3 400 HUF
9,21
10,63

Kerámia falikép, mázatlan, jelzés nélkül, kopásokkal, 22x22 cm
11651.

1 000 HUF

11652.

2 000 HUF

11653.

3 400 HUF
9,21
10,63

Jasba kisváza, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11654.

3 200 HUF
8,67
10,00

Retro iparművész váza, jelzés nélkül, kopással, m: 15,5 cm
11655.

3 200 HUF
8,67
10,00

Kutyás Bajusz István: Miska kancsó. mázas kerámia, jelzett, mázsérüléssel , m: 19,5 cm
11656.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF