Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 147

Kótai József (1940- ): Agamemnon. Zománcozott réz plakett, jelzett, hibátlan, 15x18 cm
12852.

16 000 HUF
43,36
50,00
16

Gondolkodó Krisztus faragott fa szobor, jelzett, m: 23 cm
12853.

2 400 HUF

Horváth Anna (1924 - 2005): Női fej. Jelzés nélkül, 14x9 cm
12854.

3 000 HUF

Cs. Kovács László /1929-2001/: Medve. Faragott kő, jelzett, 12x12 cm
12855.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ismeretlen szobrász: Nő seprűvel. Bronz szobor, m: 26,5 cm
12856.

20 000 HUF
54,20
62,50

Ismeretlen szobrász: Fiú díszmagyarban. Bronz szobor, m: 18 cm
12857.

12 000 HUF

Afrikai szobor, faragott fa 55 cm
12858.

5 000 HUF

Afrikai ébenfa szobor, faragott 35 cm
12859.

5 000 HUF

Fenyvesi Márta (1956 - ): Perdület. In memoriam Dienes Valéria. Orkesztika. Bronz. Jelzett. 32 cm
12860.

90 000 HUF
243,90
281,25

Madonnát ábrázoló plasztikus fali dísz. 16 cm
12861.

3 000 HUF

12862.

16 000 HUF
43,36
50,00

12863.

75 000 HUF
203,25
234,38

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF