Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 147
3279698
12852
481
Sculptures, statuettes, plaques
Kótai József (1940- ): Agamemnon. Zománcozott réz plakett, jelzett, hibátlan, 15x18 cm
16 000 HUF
3265324
12853
481
Gondolkodó Krisztus faragott fa szobor, jelzett, m: 23 cm
2 400 HUF
3270857
12854
481
Horváth Anna (1924 - 2005): Női fej. Jelzés nélkül, 14x9 cm
3 000 HUF
3270849
12855
481
Cs. Kovács László /1929-2001/: Medve. Faragott kő, jelzett, 12x12 cm
20 000 HUF
3270374
12856
481
Ismeretlen szobrász: Nő seprűvel. Bronz szobor, m: 26,5 cm
20 000 HUF
3270371
12857
481
Ismeretlen szobrász: Fiú díszmagyarban. Bronz szobor, m: 18 cm
12 000 HUF
3269412
12858
481
Afrikai szobor, faragott fa 55 cm
5 000 HUF
3269410
12859
481
Afrikai ébenfa szobor, faragott 35 cm
5 000 HUF
3269826
12860
481
90000
Fenyvesi Márta (1956 - ): Perdület. In memoriam Dienes Valéria. Orkesztika. Bronz. Jelzett. 32 cm
90 000 HUF
3265837
12861
481
Madonnát ábrázoló plasztikus fali dísz. 16 cm
3 000 HUF
2998187
12862
481
16 000 HUF
2657996
12863
481
75000
75 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house