https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 147
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3249515
12798
481
0
180000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Beszédes János László (1874-1922): Juhász a kutyájával. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 49 cm /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
Starting price:
180 000 HUF
3267387
12799
481
0
200000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Kótai József (1940-): IV. László Sopron kapujában. 2003, patinázott bronz, egyedi munka, 8x8 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
3272847
12800
481
0
150000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Isidore Bonheur (francia, 1927-1901) szobrász, Hippolyte Peyrol (1832-1921) öntőmester: Disznót etető férfi. cca, 19. sz. vége, patinázott bronz, elvált fa talapzaton, jelzett a szobron, I. Bonheur, oldalán: PEYROL, szobor 19x23 cm
Starting price:
150 000 HUF
3272840
12801
481
0
150000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Tóth Kristóf (1990-): Korcsolyázók. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: Tóth K., m: 38 cm
The item is not available
Starting price:
150 000 HUF
3274459
12803
481
0
90000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Kerényi Jenő (1908-1975): Mária a kisdeddel. cca 1940, mázas terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 38 cm
Starting price:
90 000 HUF
3111753
12804
481
0
220000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Goldscheider Kalapos hölgy büszt. cca 1850, Ausztria, festett terrakotta, fa talapzaton, jelzett, kis sérülésekkel, m: 54 cm
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
3142691
12805
481
0
140000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm
The item is not available
Starting price:
140 000 HUF
3117525
12806
481
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
2650009
12807
481
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
3094210
12808
481
0
110000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
The item is not available
Starting price:
110 000 HUF
3029924
12809
481
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
3029933
12810
481
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment