Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 147

Beszédes János László (1874-1922): Juhász a kutyájával. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 49 cm /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
12798.

180 000 HUF
487,80
562,50

12799.

200 000 HUF
542,01
625,00

Isidore Bonheur (francia, 1927-1901) szobrász, Hippolyte Peyrol (1832-1921) öntőmester: Disznót etető férfi. cca, 19. sz. vége, patinázott bronz, elvált fa talapzaton, jelzett a szobron, I. Bonheur, oldalán: PEYROL, szobor 19x23 cm
12800.

150 000 HUF
406,50
468,75

Tóth Kristóf (1990-): Korcsolyázók. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: Tóth K., m: 38 cm
12801.

150 000 HUF
406,50
468,75

Kerényi Jenő (1908-1975): Mária a kisdeddel. cca 1940, mázas terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 38 cm
12803.

90 000 HUF
243,90
281,25

12804.

220 000 HUF
596,21
687,50

12805.

140 000 HUF
379,40
437,50

12806.

100 000 HUF
271,00
312,50

12807.

100 000 HUF
271,00
312,50

12808.

110 000 HUF
298,10
343,75

12809.

120 000 HUF
325,20
375,00

12810.

120 000 HUF
325,20
375,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF