https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 147
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3029519
12811
481
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Katona Zsuzsa (1951-): Sziénai Szent Katalin. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 39,5 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
2966684
12812
481
0
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
cca 1900-1920 Pierre Jules Mene (1810-1879) után: Vainqueur!!! (Győztes!!!) 1866. Patinázott bronz, márvány talapzaton, öntési pecséttel is jelezve, hibátlan, talapzaton kis kopással, 43x23x35 cm / cca 1900-1920 After Pierre Jules Mene (1810-1879): Vainqueur!!! (Winner!!!) 1866. Patinated bronze on marble pedestal. Signed, flawless, with small wear in pedestal, 43x23x35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Starting price:
80 000 HUF
3221592
12813
481
0
26000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Kótai József (1940- ): Egon Schiele. Bronz plakett, jelzett, 3 példányban készült, 19x13 cm
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
3289188
12814
481
0
20000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Kiss György (1943-): Repülés I-V. 5 darabból álló plasztika sorozat, bronz, 1986, 2/7 jelzett, d: 14-16 cm
Starting price:
20 000 HUF
3289108
12815
481
0
15000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Várhelyi György (1942- ): Magyar felkelések története. 6 darabos bronz plakett sorozat, mely szocialista realista stílusban ábrázolja a magyar történelem felkeléseit, jelzett, 10x10 cm
Starting price:
15 000 HUF
3290151
12816
481
0
10000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Bottyán-Kiss Mihály hagyatékából 18 darab klf faragott tárgy, közte faragott csont, faragott nyelű kések, faragott dobozok, figurák, stb, közte rovásírás díszítéses darabokkal.
Starting price:
10 000 HUF
3259498
12817
481
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Nevető Buddha szobor faragott fa 14x11 cm
Starting price:
3 000 HUF
3284057
12818
481
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Boros Attila: Kentaur szobrának kicsinyített mása, márvány talapzaton, m: 22,5 cm
Starting price:
8 000 HUF
3284063
12819
481
0
18000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Jelzés nélkül: Huszár. Bronz szobor, márvány talapzaton, m: 17,5 cm
Starting price:
18 000 HUF
3284373
12821
481
0
10000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Egy vérből valók vagyunk. Faragott gyümölcsfa, jelzés nélkül, m: 51 cm /// Proveniencia: az alkotó hagyatékából, saját címadásával.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3282616
12822
481
0
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Ganz és Társa bronz vaddisznó. cca 19. sz. utolsó harmada, bronz, fa talapzaton, jelzett, 25x16 cm
Starting price:
80 000 HUF
3282626
12823
481
0
8000
Sculptures, statuettes, plaques
Artworks & Paper
1
Erwin Huber bronz dombormű: Mária a kisdeddel, jelzett, 16x7 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment