Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 147

12811.

120 000 HUF
325,20
375,00

12812.

80 000 HUF
216,80
250,00

12813.

26 000 HUF
70,46
81,25

Kiss György (1943-): Repülés I-V. 5 darabból álló plasztika sorozat, bronz, 1986, 2/7 jelzett, d: 14-16 cm
12814.

20 000 HUF
54,20
62,50
19

Várhelyi György (1942- ): Magyar felkelések története. 6 darabos bronz plakett sorozat, mely szocialista realista stílusban ábrázolja a magyar történelem felkeléseit, jelzett, 10x10 cm
12815.

15 000 HUF
40,65
46,88
10

Bottyán-Kiss Mihály hagyatékából 18 darab klf faragott tárgy, közte faragott csont, faragott nyelű kések, faragott dobozok, figurák, stb, közte rovásírás díszítéses darabokkal.
12816.

10 000 HUF

Nevető Buddha szobor faragott fa 14x11 cm
12817.

3 000 HUF

Boros Attila: Kentaur szobrának kicsinyített mása, márvány talapzaton, m: 22,5 cm
12818.

8 000 HUF
27

Jelzés nélkül: Huszár. Bronz szobor, márvány talapzaton, m: 17,5 cm
12819.

18 000 HUF
48,78
56,25
10

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Egy vérből valók vagyunk. Faragott gyümölcsfa, jelzés nélkül, m: 51 cm /// Proveniencia: az alkotó hagyatékából, saját címadásával.
12821.

10 000 HUF

Ganz és Társa bronz vaddisznó. cca 19. sz. utolsó harmada, bronz, fa talapzaton, jelzett, 25x16 cm
12822.

80 000 HUF
216,80
250,00

Erwin Huber bronz dombormű: Mária a kisdeddel, jelzett, 16x7 cm
12823.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF