Posters

Number of items: 161

Buda és Pest látképe (1617-es rézkarc után készült reprint), 2 db plakát, az egyik hátoldalán ismertető szöveggel, feltekerve, 41x45 cm és 37x52,5cm
18527.

2 000 HUF

1978 Kerényi János (1949-) - Cseh A.: Mindig a zebrán! - Állami Biztosító plakát, hajtott, sarkain gyűrődésekkel, 80×56 cm
18528.

15 000 HUF
40,65
46,88

Mucha Gismonda Bernhadt plakát, modern nyomat, hajtott, 96×34 cm
18529.

4 000 HUF

Kondor Béla emlékkiállítás. Miskolci Galéria, 1991. Ofszet, papír. Borsodi Nyomda. 69,5×49,5 cm.
18530.

9 000 HUF
24,39
28,13

Kondor Béla (1931-1972): Az űrrepülés géniusza. Ofszet, papír. Jelzett a nyomaton. Képzőművészeit Alap kiadása, 1978. 74,5×58 cm.
18531.

9 000 HUF
24,39
28,13

Látóhegyi mese. Plakátterv. Vegyes technika, karton. Lap széle kissé sérült és foltos. 60x46 cm.
18532.

6 000 HUF

Madarak és Mandalák, Szemadám György festőművész kiállítása a Várnegyed Galériában, 2005, plakát, papír, jelzés nélkül, 60x42 cm
18533.

5 000 HUF

Swierkiewicz Róbert (1942-2019) és V.B. jelzéssel: Bot kiállítás Berda József emlékére az újpesti Mini Galériában, kiállítási plakát, 1982, plakát, papír, jelzett a plakáton, 70x50 cm
18534.

5 000 HUF

Gedő Ilka festőművész kiállításának plakátja, István király Múzeum, Székesfehérvár, 1980, plakát, ofszet, papír, 70x50 cm
18535.

4 200 HUF
11,38
13,13

1985 A XX. század képzőművészete magyar magángyűjteményekben - rosa, rosa, neurosa..., Vörösváry Ákos újabb kísérlete a Budapest Kiállítóteremben, plakát, ofszet, papír, apró felületi és lapszéli sérülésekkel, 66x47 cm
18536.

6 000 HUF

2002 Artistes hongrois en France 1920-2000, autour de la collection Szőllősi-Nagy - Nemes (Szőllősi-Nagy - Nemes gyűjtemény franciaországi kiállítása), plakát,, ofszet, papír, apró felületi és lapszéli sérülésekkel, 50x40 cm
18537.

3 800 HUF
10,30
11,88

Antikvitás '99 - Régiség kiállítás és Vásár a Néprajzi Múzeumban plakát, 1999, ofszet, papír, lapszéli hajtás- és törésnyomokkal, 60x42 cm
18538.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF