Posters Number of items: 161
3291152
18527
481
Posters
Buda és Pest látképe (1617-es rézkarc után készült reprint), 2 db plakát, az egyik hátoldalán ismertető szöveggel, feltekerve, 41x45 cm és 37x52,5cm
2 000 HUF
3285259
18528
481
15000
Posters
1978 Kerényi János (1949-) - Cseh A.: Mindig a zebrán! - Állami Biztosító plakát, hajtott, sarkain gyűrődésekkel, 80×56 cm
15 000 HUF
3290036
18529
481
Posters
Mucha Gismonda Bernhadt plakát, modern nyomat, hajtott, 96×34 cm
4 000 HUF
3287966
18530
481
Posters
Kondor Béla emlékkiállítás. Miskolci Galéria, 1991. Ofszet, papír. Borsodi Nyomda. 69,5×49,5 cm.
9 000 HUF
3287962
18531
481
Posters
Kondor Béla (1931-1972): Az űrrepülés géniusza. Ofszet, papír. Jelzett a nyomaton. Képzőművészeit Alap kiadása, 1978. 74,5×58 cm.
9 000 HUF
3286561
18532
481
Posters
Látóhegyi mese. Plakátterv. Vegyes technika, karton. Lap széle kissé sérült és foltos. 60x46 cm.
6 000 HUF
3288892
18533
481
Posters
Madarak és Mandalák, Szemadám György festőművész kiállítása a Várnegyed Galériában, 2005, plakát, papír, jelzés nélkül, 60x42 cm
5 000 HUF
3288890
18534
481
Posters
Swierkiewicz Róbert (1942-2019) és V.B. jelzéssel: Bot kiállítás Berda József emlékére az újpesti Mini Galériában, kiállítási plakát, 1982, plakát, papír, jelzett a plakáton, 70x50 cm
5 000 HUF
3288888
18535
481
4200
Posters
Gedő Ilka festőművész kiállításának plakátja, István király Múzeum, Székesfehérvár, 1980, plakát, ofszet, papír, 70x50 cm
4 200 HUF
3288887
18536
481
Posters
1985 A XX. század képzőművészete magyar magángyűjteményekben - rosa, rosa, neurosa..., Vörösváry Ákos újabb kísérlete a Budapest Kiállítóteremben, plakát, ofszet, papír, apró felületi és lapszéli sérülésekkel, 66x47 cm
6 000 HUF
3288884
18537
481
3800
Posters
2002 Artistes hongrois en France 1920-2000, autour de la collection Szőllősi-Nagy - Nemes (Szőllősi-Nagy - Nemes gyűjtemény franciaországi kiállítása), plakát,, ofszet, papír, apró felületi és lapszéli sérülésekkel, 50x40 cm
3 800 HUF
3288881
18538
481
Posters
Antikvitás '99 - Régiség kiállítás és Vásár a Néprajzi Múzeumban plakát, 1999, ofszet, papír, lapszéli hajtás- és törésnyomokkal, 60x42 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house