Posters

Number of items: 161

18503.

40 000 HUF
108,40
125,00

18504.

40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1920 Raszputin a fekete muzsik című film ismertetője és plakátja egyben, ragasztott, 47×31 cm
18505.

5 000 HUF

1959 Charles Trenet (1913-2001) francia énekes plakát, tervezte: Ch. Kiffer, hajtott, kis lapszéli szakadással, 116×76 cm
18506.

30 000 HUF
81,30
93,75

1976 Charles Aznavour (1924-2018) sanzonénekes plakát, tervezte: E. Foliette, hajtott, 92×58 cm
18507.

30 000 HUF
81,30
93,75

Bernáthy Sándor (1949-2012): Alpinisták a Pusztán, TranszfatalistaMostzeneiKoncertértekezlet, résztvevők: Bernáth(y) Lelkizenekara, Matuska Silver Band, W. Gazember, Szkárosi&konnektor Rt, Hejettes Szomjazók stb., Egyetemi Színpad, 1986, underground-alternatív koncertplakát, papír, jelzett a plakáton, lapszéli apró szakadással, 34,5x49,5 cm.
18508.

18 000 HUF
48,78
56,25

Bernáthy Sándor (1949-2012): Barkácskutya. Az Albert Einstein [Bizottság] Tánczenekar és az ő vendégeik. FeLugossy László, Wahorn András, Bernáth(y) Sándor, efZámbó István valamint Lois Viktor filmjei és Grandpierre Attila előadásai. Zene. Tudomány. Képzőmővészet. 1982. jan. 24 - febr. 7. Ikarus Művelődési Központ, Bp. Underground koncert- és kiállításplakát, ofszet, papír, jelzett a plakáton, 40x28,5 cm.
18509.

26 000 HUF
70,46
81,25

Talaj '81, Bizottság zenekar (FeLugossy László, Wahorn András, Bernáth(y) Sándor, efZámbó István stb.) Underground zenei plakát, ofszet, papír, jelzés nélkül, javított, sérült, foltos, 34x48 cm.
18510.

14 000 HUF
37,94
43,75

Elektropleinair Sound diary, 1973, 1985-86, Mártha István, Bernáthy Sándor, Szkárosi Endre. Kétoldalas underground zenei plakát-nyomtatvány, papír, 40,5x25 cm.
18511.

4 000 HUF

1967 Kovács Ferenc és Vidolovits László kiállítása, avantgarde plakát, papír, lap alján egészen apró szakadással. 42,5x29,5 cm.
18512.

8 000 HUF

Galántai György (1941-) Tankagyló, magyar irodalmi hallgatókönyv, Szkárosi Endre és a hölgyfutár avanzsár koncertje, Bernáthy Sándor, Jakobi László, Mártha István ,Nagy Attila, Virágh László. 1986, Szkéné Színház, Bp. Underground plakát, papír, jelzett a plakáton, felelős kiadó: BME KISZ, 27x27,5 cm.
18513.

8 000 HUF

Bernáthy Sándor (1949-2012), Ocztos István (1962-2023): Matuska Silver Sound, F. O. System, Szkárosi & Konnektor Rt, Club: MM, Almássy tér, Bp, 1988. Underground-alternatív plakát, papír, jelzett a plakáton, 47,5x21 cm.
18514.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF