Number of items: 411
3272951
11940
480
Porcelán ágaskodó ló, jelzés nélkül, m: 24,5 cm
3 000 HUF
3272899
11941
480
cca 1860 Lindner & Co. vadászmintás tál, jelzett, kopással, d: 25,5 cm
3 000 HUF
3272910
11942
480
Kínai kézzel festett famille rose dísztál, hibátlan, d: 23 cm
3 000 HUF
3270680
11943
480
Alt Wien kiöntő, sérüléssel, jelzett, m: 14,5 cm
1 000 HUF
3270688
11944
480
Epiag Hüttl, Bán és Mihalik porcelán csézze, KT monogrammal, m: 7 cm
1 600 HUF
3273871
11945
480
Retro német váza. Matricás, jelzett, hibátlan 17 cm
3 000 HUF
3273552
11946
480
Japán Buddha figura. Kézzel festett, alján repedéssel 6x6 cm
2 000 HUF
3273511
11947
480
I. világháborús propaganda bőgre a tengelyhatalmak uralkodóival, Ferenc József Vilmos császár, stb. Matricás, jelzett, repedt 9 cm
1 000 HUF
3273557
11948
480
Rózsaszín fajansz kínáló tál. plasztikus díszítéssel. J.n. mázrepedésekkel d: 14 cm
3 000 HUF
3273482
11949
480
2 db Aquincum lányka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
2 400 HUF
3273423
11950
480
Drasche kézzel festett porcelán nyúl hibátlan, jelzett, 8x8 cm
2 800 HUF
3273480
11951
480
Fogkefe tartó, fedeles porcelán. Matricás, hibátlan 21 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m