Number of items: 411

Alföldi retro mintás köretes tál, jelzett, d: 21 cm
11928.

2 600 HUF
7,05

Knowles dísztányér, madárpár ábrázolásával, jelzett, d: 21,5 cm
11929.

2 000 HUF

Vintage olaj-ecet kiöntő,, m: 18 cm
11930.

2 000 HUF

Cseh alt wien fedeles kisváza, jelzett, kopással, m: 12,5 cm
11931.

1 600 HUF

Volkstedt madárpár. Jelzett, kis kopással, m: 10 cm
11932.

3 000 HUF

10 darab magyar porcelán állatfigura, jelzettek.
11933.

3 000 HUF

12 darab porcelán tálka és hamuzó, közte Herendi hamuzó.
11934.

2 000 HUF

3 darab magyar porcelán állatfigura, jelzett, m: 13,5 cm
11935.

2 400 HUF

Vigo spanyol dísztányér, jelzett, d: 25,5 cm
11936.

2 000 HUF

Pirkenhammer Louise szecessziós csészealj. Jelzett, d: 14,5 cm
11937.

3 000 HUF

Antik német emlékbögre, kopással, repedéssel, m: 9,5 cm
11938.

2 400 HUF

Vadászmintás porcelán pipa, m: 13 cm
11939.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF