Number of items: 411
3278393
11928
480
Alföldi retro mintás köretes tál, jelzett, d: 21 cm
2 600 HUF
3277488
11929
480
Knowles dísztányér, madárpár ábrázolásával, jelzett, d: 21,5 cm
2 000 HUF
3276596
11930
480
Vintage olaj-ecet kiöntő,, m: 18 cm
2 000 HUF
3276515
11931
480
Cseh alt wien fedeles kisváza, jelzett, kopással, m: 12,5 cm
1 600 HUF
3276510
11932
480
Volkstedt madárpár. Jelzett, kis kopással, m: 10 cm
3 000 HUF
3276534
11933
480
10 darab magyar porcelán állatfigura, jelzettek.
3 000 HUF
3276536
11934
480
12 darab porcelán tálka és hamuzó, közte Herendi hamuzó.
2 000 HUF
3278348
11935
480
3 darab magyar porcelán állatfigura, jelzett, m: 13,5 cm
2 400 HUF
3278331
11936
480
Vigo spanyol dísztányér, jelzett, d: 25,5 cm
2 000 HUF
3278110
11937
480
Pirkenhammer Louise szecessziós csészealj. Jelzett, d: 14,5 cm
3 000 HUF
3273026
11938
480
Antik német emlékbögre, kopással, repedéssel, m: 9,5 cm
2 400 HUF
3273043
11939
480
Vadászmintás porcelán pipa, m: 13 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m