Military

Number of items: 82

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF-VF, patina Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration on ribbon C:XF-VF, patina NMK 444.
33598.

1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF-VF, patina
Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration on ribbon C:XF-VF, patina
NMK 444.

7 000 HUF
18,97
21,88
9

1942. "Tűzkereszt II. fokozata" bronzozott hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon, kitöltetlen igazolvánnyal T:AU kis patina Hungary 1942. "Fire Cross, 2nd Class" bronze plated war metal decoration on original ribbon, with with a blank identity card C:AU small patina NMK 447.
33599.

1942. "Tűzkereszt II. fokozata" bronzozott hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon, kitöltetlen igazolvánnyal T:AU kis patina
Hungary 1942. "Fire Cross, 2nd Class" bronze plated war metal decoration on original ribbon, with with a blank identity card C:AU small patina
NMK 447.

10 000 HUF
13

1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség)" zománcozott bronz lövészeti jelvény T:UNC
33600.

2 000 HUF

1956. "MÖHOSZ (Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség) IV. EJF Nemz. Bajn." zománcozott ejtőernyős jelvény (18x28mm) T:XF zománchiba
33601.

3 000 HUF

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, silver plated, enamelled decoration with ribbon, with miniature and miniature ribbon, in original case C:AU NMK 614.
33602.

1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU
Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, silver plated, enamelled decoration with ribbon, with miniature and miniature ribbon, in original case C:AU
NMK 614.

3 000 HUF

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU NMK 700.
33603.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU
NMK 700.

6 000 HUF

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, tokban T:AU NMK 618.
33604.

3 000 HUF

1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF
33605.

2 000 HUF

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon (3db, ebből 2db eredeti tokban) + "Munkásőr" műgyantás ötéves szolgálati jelvény sérült tokban + "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" műgyantás jelvény sérült tokban T:AU
33606.

3 000 HUF

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU
33607.

2 000 HUF

33608.

4 000 HUF

1970-1980. "Magyar Néphadsereg 4127 - Kiskunfélegyháza" a 7. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokságának kétoldalas, öntött bronz emlékérme (78mm) T:AU,XF
33609.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF