Military Number of items: 82
3277361
33598
480
Military
Numismatics
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF-VF, patina Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration on ribbon C:XF-VF, patina NMK 444.
7 000 HUF
3275312
33599
480
Military
Numismatics
1942. "Tűzkereszt II. fokozata" bronzozott hadifém kitüntetés eredeti mellszalagon, kitöltetlen igazolvánnyal T:AU kis patina Hungary 1942. "Fire Cross, 2nd Class" bronze plated war metal decoration on original ribbon, with with a blank identity card C:AU small patina NMK 447.
10 000 HUF
3259249
33600
480
Military
Numismatics
1950. "MSZHSZ (Magyar Szabadságharcos Szövetség) " zománcozott bronz lövészeti jelvény T:UNC
2 000 HUF
3236696
33601
480
Military
Numismatics
1956. "MÖHOSZ (Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség) IV. EJF Nemz. Bajn." zománcozott ejtőernyős jelvény (18x28mm) T:XF zománchiba
3 000 HUF
3280463
33602
480
Military
Numismatics
1957. "Kiváló Szolgálatért Érdemérem" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban T:AU Hungary 1957. "Distinguished Service Medal" gilt, silver plated, enamelled decoration with ribbon, with miniature and miniature ribbon, in original case C:AU NMK 614.
3 000 HUF
3280420
33603
480
Military
Numismatics
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban T:AU NMK 700.
6 000 HUF
3280489
33604
480
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, tokban T:AU NMK 618.
3 000 HUF
3279761
33605
480
Military
Numismatics
1960-1970. "Katonai és Polgári Kiképzésben Kiváló" zománcozott, aranyozott sapkajelvény (39x41mm) T:AU,XF
2 000 HUF
3262556
33606
480
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon (3db, ebből 2db eredeti tokban) + "Munkásőr" műgyantás ötéves szolgálati jelvény sérült tokban + "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" műgyantás jelvény sérült tokban T:AU
3 000 HUF
3280062
33607
480
Military
Numismatics
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:AU
2 000 HUF
3179462
33608
480
Military
Numismatics
4 000 HUF
3233281
33609
480
Military
Numismatics
1970-1980. "Magyar Néphadsereg 4127 - Kiskunfélegyháza " a 7. gépkocsizó lövészhadosztály-parancsnokságának kétoldalas, öntött bronz emlékérme (78mm) T:AU,XF
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house