Military

Number of items: 82

33622.

4 000 HUF

Bulgária ~1950. "DOSO (Védelmi Segítő Szervezet)" zománcozott ejtőernyős jelvény (16x30mm) T:XF / Bulgaria ~1950. "DOSO (Defence Assistance Organisation)" enameled parachute badge (16x30mm) C:XF
33623.

3 000 HUF

33624.

4 200 HUF
11,38
13,13

Irak 1971. "Az Iraki Hadsereg fennállásának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem, peremén lyukkal (60mm) T:AU Iraq 1971. "50th Anniversary of the Iraqi Army" double-sided bronze medallion, with hole on the edge (60mm) C:AU
33625.

Irak 1971. "Az Iraki Hadsereg fennállásának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem, peremén lyukkal (60mm) T:AU
Iraq 1971. "50th Anniversary of the Iraqi Army" double-sided bronze medallion, with hole on the edge (60mm) C:AU

5 000 HUF

Franciaország 1870-1940. "Francia Becsületrend, Harmadik Köztársaság, Tiszti fokozata" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon T:XF zománchiba France 1870-1940. "Legion of Honour, 3rd Republic, Officer's class" enamelled, gold plated, Ag decoration without hallmark, with ribbon C:XF enamell error
33626.

30 000 HUF
81,30
93,75

Franciaország 1982. "Bronz Honvédelmi Érem" bronz emlékérem (36mm) T:XF France 1982. "National Defence Medal" bronze medal (36mm) C:XF
33627.

Franciaország 1982. "Bronz Honvédelmi Érem" bronz emlékérem (36mm) T:XF
France 1982. "National Defence Medal" bronze medal (36mm) C:XF

2 000 HUF

Lengyelország 1979. "Bem apó a magyar szabadságharc legnagyobb hadvezére 1848-1849" bronz plakett magyar és lengyel nyelvű felirattal, keretben (100x112mm) T:XF patina Poland 1979. "Jozef Bem 1848-1849" bronze plaque in Hungarian and Polish, in frame (100x112mm) C:XF patina
33628.

4 000 HUF

33629.

2 000 HUF

NDK DN "Panzerdivison / Für den schutz der Arbeiter u. Bauern Macht" fém emlékérem, dísztokban (36mm) T:UNC,AU GDR ND "Panzerdivison / Für den schutz der Arbeiter u. Bauern Macht" commemorative medallion in display case (36mm) C:UNC,AU
33630.

2 000 HUF

Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen, részben Au kitüntetés mellszalag nélkül (50x50mm) T:AU Italy 1868. "Order of the Crown of Italy, Commander's Cross" enamelled, partially Au decoration without hallmark and ribbon (50x50mm) C:AU
33631.

65 000 HUF
176,15
203,13

Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Parancsnoki Mellcsillaga" részben aranyozott és zománcozott Ag kitüntetés előlapon javított, hátlapon hiányzó medalionnal (77x77mm) T:VF Italy 1868. "Commander's Breast Star of the Order of the Crown" partially gilt and enamelled Ag decoration with repaired obverse and missing back medallion (77x77mm) C:XF
33632.

65 000 HUF
176,15
203,13

Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen, részben Au kitüntetés mellszalag nélkül T:AU Italy 1868. "Order of the Crown of Italy, knight" enamelled, partially Au decoration without hallmark and ribbon C:AU
33633.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF